DOLAR 21,1559 % 0.92
EURO 22,7121 % 0.97
STERLIN 26,3346 % 0.26
FRANG 23,2069 % 0.58
ALTIN 1.320,53 % 0,56
BITCOIN 26.802,09 -1.273

Sivas Belediye Başkanı Bilgin ve Başkan Yardımcılarından Borsaya Ziyaret!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas Belediye Başkanı Bilgin ve Başkan Yardımcılarından Borsaya Ziyaret!
blank
blank

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Belediye Başkan Yardımcıları Necmettin Yılmaz, Bekir Sıtkı Eminoğlu, Ahmet Duman, Kayhan Işık, Levent Olgun ve Özbelsan A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Kuzu ile birlikte Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah Karakaya ve Borsa Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sivas Belediye Başkanı Bilgin ve Başkan Yardımcılarından Borsaya Ziyaret!

Kurumlar arası iş birliğine vurgu yapan Başkan Bilgin, “Şehrimizdeki tüm kurumların yanında yer almak hizmet anlayışımızın bir gereğidir. Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen genel kurul sonrası borsaya yeni seçilen Hayrullah Karakaya Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ediyorum. Borsamızla birlikte ortak paydamız olan Sivas’a ortak akıl ve istişare anlayışıyla hizmet etmeye devam edeceğiz. ” dedi.

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Karakaya ise Başkan Bilgin ve Başkan Yardımcılarının ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; ”Başkanımızın ve ekibinin ilimize yapmış olduğu çalışmaları takdirle karşılıyoruz. Sivas’ımızın tarım ve hayvancılığına verdiği desteklerden dolayı Başkanımıza teşekkür ediyorum. Tarım ve hayvancılık şehri olan ilimize hizmet konusunda Başkanımızla koordineli bir şekilde, istişare içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Kıymetli Başkanımız ve Başkan Yardımcılarına hayırlı olsun ziyaretleri için de ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

blank

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP