DOLAR 20,4041 % 1.53
EURO 22,0516 % 2.07
STERLIN 25,5282 % 2.25
FRANG 22,6200 % 1.77
ALTIN 1.282,26 % 2,03
BITCOIN 27.927,79 0.296

SESOB Başkanı Demirgil’den Ramazan Ayı Mesajı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
SESOB Başkanı Demirgil’den Ramazan Ayı Mesajı!
blank
blank

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakan Demirgil, islam alemi için önemli olan Ramazan ayına kavuşmanın heyecanı ve sevincini yaşadıklarını ifade etti.

SESOB Başkanı Demirgil’den Ramazan Ayı Mesajı!

Ramazan ayı nedeniyle açıklamalarda bulunan Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil, bu ayın ufkumuzu dirilten, gönüllerimizi buluşturan, dostluk, kardeşlik ve yardımlaşmanın en üst seviyeye çıktığı ay olduğunu belirterek, “Bolluk ve bereket ayı olan Ramazan ayına ülkemizde yaşanan doğal afetlerin gölgesinde giriyoruz. Sevgi, hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışmanın ön plana çıktığı, evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş ayı olarak bilinen , İslam alemi için önemli olan Ramazan ayına girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

İslam dinimizde de büyük bir önemi olan Ramazan ayı, manevi duyguların en üst seviyeye ulaştığı, dargınlıkların unutulduğu kutsal bir aydır. Bu ayda birlik ve beraberliğimiz daha da pekiştirilmeli, ihtiyaçlı aileler sevindirilmeli, öksüz ve yetimlere sahip çıkılmalı, yardımlar ve destekler yapılmalıdır. Özellikle meydana gelen deprem ve doğal afetler sonrasında mağduriyet yaşayan ailelerimize destekler daha da artırılmalı, yardımlar yapılarak ve bu mübarek günlerde sofralarımızı da paylaşmalıyız. “ dedi.

Ramazan ayında piyasanın da hareketlendiğine vurgu yapan Sesob Başkanı Hakan Demirgil, alışverişlerin bu ayda daha fazla olduğuna dikkat çekerek, esnaf ve sanatkarların müşteri memnuniyetine önem vermelerini, ahilik gelenek ve göreneklerine göre hareket etmelerini, özellikle fiyatlar konusunda hassas olmalarını tavsiye etti.
Sivas Esob Başkanı Hakan Demirgil , dostlukların sevgi ile beslendiği, kırgınlıkların yok olduğu , birlik ve beraberliğimizin daha da güçlendiği bu mübarek Ramazan ayının , ülkemize, esnaf ve sanatkarlarımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, sağlıklı , mutlu ve huzurlu bir şekilde nice Ramazan bayramlarına kavuşmalarını temenni ediyorum” diye konuştu.

Büyük Sivas Haber– Sivas Haberler – Sivas Gazeteleri

blank

YORUM YAP