Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel HaberlerHangi Otobüs Hatları Bugün, Yarın ve Ramazan Bayramı’nda Ücretsiz?

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Hangi Otobüs Hatları Bugün, Yarın ve Ramazan Bayramı’nda Ücretsiz?
1 Kişi Okuyor
13 Haziran 2018 - 17:01

Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Ramazan Bayramı’nda vatandaşların şehir içi ulaşımda sıkıntı yaşamaması için bir dizi önlem aldı.

Hangi Otobüs Hatları Bugün, Yarın ve Ramazan Bayramı’nda Ücretsiz?

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, bayramın birinci ve ikinci günleri halk otobüsleri ücretsiz hizmet verecek. Mezarlık ziyaretinde bulunmak isteyen vatandaşlar için Arife Günü ek servis yapılacak.

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünce yapılan düzenlemeye göre, bugün ve yarın Yukarı Tekke Mezarlığı’na ziyaretler için eski adliye arkası durağından direk otobüs seferleri olacak. Ramazan Bayramı’nın birinci ve ikinci günündeyse şehir içi halk otobüsleri ücretsiz olacak. Halk otobüsü seferleri birinci gün sabah 09.00’da, iki ve üçüncü günse 08.00’de başlayarak gece 01.00’e kadar devam edecek.

Öte yandan Belediye tarafından Sivas Nuri Demirağ Havaalanı’na yapılan otobüs seferleriyse bayram süresince devam edecek. Vatandaşlar tüm seferlerle ilgili detaylı bilgiyi, “444 58 44” numaralı çağrı merkezini arayarak veya belediyenin internet sitesinden öğrenebilecek.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 136
  • Hayır Aday Olmamalı --> 523
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558