SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Hangi Otobüs Hatları Bugün, Yarın ve Ramazan Bayramı’nda Ücretsiz?

Hangi Otobüs Hatları Bugün, Yarın ve Ramazan Bayramı’nda Ücretsiz?
Bu haber 13 Haziran 2018 - 17:01 'de eklendi

Sivas Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü, Ramazan Bayramı’nda vatandaşların şehir içi ulaşımda sıkıntı yaşamaması için bir dizi önlem aldı.

Hangi Otobüs Hatları Bugün, Yarın ve Ramazan Bayramı’nda Ücretsiz?

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, bayramın birinci ve ikinci günleri halk otobüsleri ücretsiz hizmet verecek. Mezarlık ziyaretinde bulunmak isteyen vatandaşlar için Arife Günü ek servis yapılacak.

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünce yapılan düzenlemeye göre, bugün ve yarın Yukarı Tekke Mezarlığı’na ziyaretler için eski adliye arkası durağından direk otobüs seferleri olacak. Ramazan Bayramı’nın birinci ve ikinci günündeyse şehir içi halk otobüsleri ücretsiz olacak. Halk otobüsü seferleri birinci gün sabah 09.00’da, iki ve üçüncü günse 08.00’de başlayarak gece 01.00’e kadar devam edecek.

Öte yandan Belediye tarafından Sivas Nuri Demirağ Havaalanı’na yapılan otobüs seferleriyse bayram süresince devam edecek. Vatandaşlar tüm seferlerle ilgili detaylı bilgiyi, “444 58 44” numaralı çağrı merkezini arayarak veya belediyenin internet sitesinden öğrenebilecek.

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER