Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Her bir personele 900 TL tutarındaki maaş promosyon ödemesi gerçekleştirilecek

Her bir personele 900 TL tutarındaki maaş promosyon ödemesi gerçekleştirilecek
26 Ekim 2020 - 11:48

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ve Vakıflar Bankası arasında son dönemde üniversite bünyesine alınan 250 personele promosyon verilmesine ilişkin protokol imzalandı.

Her bir personele 900 TL tutarındaki maaş promosyon ödemesi gerçekleştirilecek

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile Vakıflar Bankası Sivas Cumhuriyet Üniversitesi arasında “Personel Maaş ve Banka Promosyon Protokolü” imzalandı.

İmza törenine Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız ve Vakıflar Bankası Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Şube Müdürü Hakan Çalışkan katıldı.

Personelinin bütün haklardan faydalanması ve özlük haklarına yönelik çalışmalar gerçekleştiren Üniversite Rektörlüğü geçtiğimiz aylarda üniversite bünyesine alınan geçirilen personele mevcut protokol hükümleri uygulanarak; her bir personele 900 TL tutarındaki maaş promosyon ödemesi gerçekleştirilecek.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Rektör Yıldız, “Vakıflar Bankası Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ile personelimize yönelik promosyon protokolü imzaladık.  Personelimizin bütün haklardan faydalanmasını istiyoruz. Bu çalışmanın hayata geçmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Personelimize de hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Büyük Sivas Haber

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]