DOLAR 31,0923 % 0.33
EURO 33,7085 % 0.19
STERLIN 39,4532 % 0.23
FRANG 35,3323 % 0.33
ALTIN 2.022,10 % 0,25
BITCOIN 1.603.617 -0.564

Paşabahçe Mesire Alanı Dolup Taşıyor! Birde Tas Koyanlar Olmasa!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Paşabahçe Mesire Alanı Dolup Taşıyor! Birde Tas Koyanlar Olmasa!

Yaz aylarının gelmesi ve okullarında tatile girmesi nedeniyle Sivas’ın gözde mesire alanı olan Paşabahçe dolup taşıyor. Tatili fırsat bilen Sivas’taki vatandaşlar Sivaslının uğrak mekânı olan Paşabahçemesire alanına akın ediyor.

Paşabahçe Mesire Alanı Dolup Taşıyor! Birde Tas Koyanlar Olmasa!

Sivas’ta ailelerin gidebileceği nadir piknik alanlarından birisi olan Paşabahçede bu yoğunluktan nasibini alıyor.

“SABAH NAMAZINDA GİDENLER VAR”

Paşabahçemesire alanına sabah namazında gelenlerin olduğunu dile getiren piknikçiler, şu sözleri söyledi; “Sabah namazını buradaki cami de kılıp direk çardaklara gelip oturuyorlar. Sabahları Paşabahçegerçekten daha bir güzel oluyor. Sessiz, sakin, yeşilliklerin arasında oturmayı çok sevdikleri için erken saatlerde gelenler oluyor. Paşabahçenin hem yazın hem de kışın gerçekten ayrı bir güzelliği var. Aile ile gelinip güzel bir piknik yapılabilecek en güzel yer burası”.

TAS KOYAN KOYANA 

WhatsApp hattımız 05558981558’e takipçimizin göndermiş olduğu mesajda : “Merhabalar. Sivas’ımızın güzide mekanlarından olan PaşabahçeMesire Alanı, halkımız tarafından rağbet görmekte ve yaz aylarının vazgeçilmez yerlerinden biri olmaktadır. Ancak yardımsever ve hoşgörülü olması ile bilinen Sivas halkı mesire alanında bulunan kamelyaları gereksiz yere işgal etmekte ve kendisinden sonra gelen vatandaşlara kamelya kalmamaktadır. Aynı zamanda bu sorumsuz kişiker işgal ettikleri kamelyaların etrafına kilim vb. eşyaları yerleştirerek kendilerinden başkasının eğlenmesine engel olmaktadırlar. Geniş ailelerin iki kamelya işgal etmesi normal olabilir ancak tek kamelyaya sığacak iken iki veya daha fazla kamelya işgal ederek halkın hakkına girmek ne kadar doğru. Hadi kamelyalar gereksiz işgal edilmedi diyelim o zaman ağaç gölgelerini bıraksınlar bizde eğlenelim. Saygılarımla.” ifadelerine yer verdi.

Sivas Belediyesi yetkililerin vatandaşın haklı talebine karşılık çözüm bulması bekleniyor…


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.