REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 30 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

“Kurumsallaşmaya Önem Veriyoruz”


“Kurumsallaşmaya Önem Veriyoruz”
Reklam Ver 05444331555
15 Ocak 2020 - 11:09

Cumhuriyet Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren Çevre Düzenleme Birimi´nin ismi Park ve Bahçeler Birimi olarak değiştirildi.

Çevre Düzenleme Birimi’nin İsmi Park ve Bahçeler Birimi Olarak Değiştirildi

Yeni birimin tanıtım programında konuşan Rektör Alim Yıldız, “Kurumsallaşmaya çok önem veriyoruz. Bu çalışmalara bir yenisini daha eklemenin mutluluğu içerisindeyiz. Üniversitemiz daha güzel görünümlü hale gelecek” dedi.

Cumhuriyet Üniversitesi´nde Çevre Düzenleme Birimi´nin ismi Park ve Bahçeler Birimi olarak değiştirildi.

Yeni teşkilatlanma yapısında Yeşil Alan Ekibi, Temizlik ve Lojistik Ekibi olarak iki ayrı bölüme ayrılan Park ve Bahçeler Birimi, personelin görev tanımlarının yapılması ve iş kıyafetlerinin değiştirilmesiyle birlikte daha sistemli, programlı sürdürülebilir bir yapıda çalışmalarına devam edecek. Ayrıca Park ve Bahçeler Birimi daha etkin ve süratli hizmet verme anlayışı ile yerleşkenin bütün noktalarına eşit uzaklıktaki 15 Temmuz Cumhuriyet Spor Salonu´ndaki yeni yerine taşındı.

Yeni yapılanma ile birçok farklı görev alanında faaliyet gösterecek Park ve Bahçeler Birimi´nin kurumsallaşma çalışmalarını tanıtmak için tören düzenlendi.

Törene Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız, Genel Sekreter Prof. Dr. Hakan Yekbaş, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Vural Ercins, Park ve Bahçeler Birimi Sorumlusu Ziraat Mühendisi Hilmi Bozkurt ve birim personeli katıldı.

Törende konuşan Park ve Bahçeler Birimi Sorumlusu Hilmi Bozkurt, “Daha profesyonel bir yaklaşımla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ekiplerimizi; Yeşil Alan Ekibi, Temizlik ve Lojistik Ekibi olarak ikiye böldük. Yeşil alan ekibi çevremizi yeşillendirme, ağaçlandırma, bunların budanması, bakımı gibi faaliyetleri yürütmekte. Temizlik ve Lojistik Ekibinde Altyapı ve Onarım Ekibi var. Alt ve Onarım Ekibi yolların, bordür taşların, kilit parke taşların düzenlenmesi ve yaya yollarının açılmasıyla ilgileniyor. Yine Altyapı Ekibinde Rögar Ekibi var. Bu Rögar Ekibi de rögar bakım ve onarımını yapmakta. Boyacı ekibimiz var; binaların ve sınıflarımızın yeniden boyanması, onarılması ve bakımı ile ilgili çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Arkadaşlarımızın iş kodları belirlenmiş şekilde teşkilatlanmamız yeniden oluşturuldu. Herkes görevini çok iyi biliyor. Bu anlamda da Rektör Hocamıza çok teşekkür ediyorum. Bize çok büyük destek gösterdi. Arkadaşlarımızın yeni kıyafeti ve yeni binamız arkadaşlarımıza yeni bir heyecan kattı” dedi.

Çevre düzenleme, park ve bahçelerin bakımı-temizliği, binaların tamiratı ve boyanması gibi farklı alanlarda görev yapacak Park ve Bahçeler Birimi çalışmasının kurumlarının  daha iyi bir görünüme ve yaşam standardına eriştireceğini ifade eden Rektör Yıldız , “Kurumsallaşmaya baştan beri çok önem veriyoruz ve bunun için de çalışmalar başlatmıştık. Bu çalışmalara bir yenisini daha eklemenin mutluluğu içerisindeyiz. Arkadaşlarımıza yeni elbiseler temin ettik ve 15 Temmuz Cumhuriyet Spor Salonu´nda yer tahsis ettik. Bundan sonra işlerini daha rahat yapılacaktır. Üniversitenin görünümü, çevrenin düzenlenmesi noktasında arkadaşlarımızın gayretleri neticesinde güzel çalışmalar çıkacağını biliyorum. Bu açıdan da ben teşekkür ediyorum ekibimize. Üniversitemiz daha güzel görünümlü hale gelecek. Daire başkanımıza, birim başkanımıza ve şu anda park ve bahçelerde çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. (İrade)

Büyük Sivas HaberSivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 233
  • Hayır --> 738
  • Karasızım --> 75
  • Fikrim Yok --> 43
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]