SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Sami Aydın Sivas’ta ki “Paranın Patronları” nı Ziyaret Etti

Sami Aydın Sivas’ta ki “Paranın Patronları” nı Ziyaret Etti
Bu haber 22 Mayıs 2018 - 15:35 'de eklendi

İllerin ekonomisinin öncü kuruluşları olan adeta illerde ki tüm ticaretin bağlı olduğu başka bir deyişle paranın patronları olan odaların başkan ve yönetimleriyle Belediye Başkanı Aydın bir araya geldi. Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Eken’i ziyaret etti.

Sami Aydın Sivas’ta ki “Paranın Patronları” nı Ziyaret Etti

Aydın, oda ve borsalardaki genel kurul süreçlerinin ardından Sivas Ticaret Borsası ile Sivas Ticaret ve Sanayi Odasına ziyaretlerde bulunarak, yönetimlerini tebrik etti.

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’nu genel kurul sonrasında güven tazelemesi dolayısıyla kutlayan Aydın, görevlerinde başarı diledi.

Hastaoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Aydın’a teşekkür etti.

Aydın, Sivas Ticaret ve Sanayi Odasında yeni başkan seçilen Mustafa Eken’i de ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Eken’e, yeni seçildiği görevlerinde başarılar dileyerek, şunları kaydetti:

“Şu anda hangi unvana sahip olursanız olsun, ne kadar uzun bu görevi yaparsanız yapın, sonunda bu unvanın eski sahibi olacaksınız. Bu sebeple sizden önce görev yapan yönetimleri de kucaklayarak birleştirici olmak seçilmiş isimlere düşer. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Eken’in de böyle bir isim olduğunu biliyor, kendisine ve yönetimine başarılar diliyorum.”

Eken’de, ziyaretten dolayı Aydın’a teşekkür etti.  (AA)


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA