DOLAR 32,1905 % 0.09
EURO 34,9902 % 0
STERLIN 40,9728 % 0.05
FRANG 35,3424 % 0.1
ALTIN 2.499,22 % -0,16
BITCOIN 69.864,59 -1.705

Onur Feridun Bozyiğit’ten 23 Nisan Mesajı!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Onur Feridun Bozyiğit’ten 23 Nisan Mesajı!

Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı Okulları Kurucusu Onur Feridun Bozyiğit 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı yayımladı.

Onur Feridun Bozyiğit’ten 23 Nisan Mesajı!

Bozyiğit, mesajında çocuklarımızın geleceğe gönderdiğimiz mesajlar olduğunu ve onların karınlarını doyurduğumuz kadar zihin ve ruhlarınıda beslemememizin çok önemli olduğunu belirtti.

104 yıl önce ortaya çıkan bu bağımsızlık iradesi, İstiklal Savaşı’nı büyük bir kahramanlık ve kararlılıkla yürütmüş, vatan topraklarını işgalden kurtararak, sonsuza kadar yaşayacak olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni kurmuştur ve dünya tarihinde başka milletlerin bağımsızlık mücadelelerine de ilham kaynağı olmuştur.

Eğitim uzmanı Onur Feridun Bozyiğit “Hedefimiz, sizleri özgürce düşünen, inisiyatif alabilen, sorgulayan, farkındalığı yüksek, hayatın güçlükleri ile baş edebilecek ölçüde donanımlı ve yetenekli bireyler olarak yetiştirebilmektir. Bunu başarabildiğimiz takdirde bugünün çocukları, yarının gençleri olarak sizler ülkemizin sadece zenginliği değil, varlığımızın da en büyük teminatı olacaksınız.
Bu süreçte bizlerde sorumlu ve duyarlı çabalarınızda sizlere destek verecek ve her zaman yanınızda olacağız .” açıklamalarında bulundu.

Bu duygu ve düşüncelerle açıklamalarına devam eden eğitim uzmanı Bozyiğit;
” Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bizlere bağımsızlığımızı armağan eden Milli Mücadeleye emeği geçmiş tüm kahramanlarımızı saygı, rahmet ve minnetle anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum ” dedi. (Halil Yavuz Canpolat)

Sivas Haber– Sivas Haberler


YORUM YAP