DOLAR 32,2384 % 0.27
EURO 35,0740 % 0.26
STERLIN 41,1779 % 0.32
FRANG 35,3853 % 0.57
ALTIN 2.442,40 % 0,53
BITCOIN 67.864,01 -3.669

Müstehcen görüntülerle para kazanılan Onlyfans ve akibeti

Yayınlanma Tarihi : Google News
Müstehcen görüntülerle para kazanılan Onlyfans ve akibeti

Onlyfans geçtiğimiz gün Türkiye’de yasaklandı… Türkiye’nin Onlyfans kullanıcıları Gizem Bağdaçiçek ve Merve Taşkın ise bu duruma isyan etti!

Müstehcen görüntülerle para kazanılan Onlyfans ve akibeti

Dünyada kadınların müstehcen görüntülerini ücret karşılığında yayınlandığı Onlyfans sitesine Türkiye’de erişim engeli gelmesinin ardından Gizem Bağdaçiçek ve Merve Taşkın’dan bu duruma tepki geldi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)ne yapılan şikayetler sonrasında erişim engeli getirilen Onlyfans’ın bu durumu toplumda memnuniyetle karşılanmıştı.

Onlyfans fenomeni olarak tanınan Merve Taşkın ve Gizem Bağdaçiçek ise kapanma kararına tepki gösterdi.

Merve Taşkın “Twitter’a ve Instagram’a da ücretli abonelik özelliği geliyor” diyen Merve Taşkın, “Şikâyet edenlerin mantığına göre Twitter ve Instagram da Türkiye’de yasaklanmalı o zaman. Teker teker ahlaksızlığı öne sürüp bütün sosyal mecraları kapatacaklar ve siz yarattığınız bu similasyonun içinde yaşayacaksınız. Ben ve benim gibiler ise dünyanın farklı farklı ülkelerinde siz bağnaz/yobaz insanların yaşamlarını izleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Gizem Bağdaçiçek ise, “Hala yasaklarla ahlakı, düzeni vs düzenleyeceğinizi sanıyorsunuz. Neyi zorlarsanız o taraf daha da güçlenir” mesajını paylaştı. HABER MERKEZİ

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP