Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Başkan Adayı Bilgin’den Büyük Sivas Medya Grubuna nezaket ziyareti

REKLAM ALANI

(750x150px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Adayı Bilgin’den Büyük Sivas Medya Grubuna nezaket ziyareti
304
09 Ocak 2019 - 17:13

AK Parti Sivas Belediye Başkanı Adayı Hilmi Bilgin “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle Büyük Sivas Medya Grubumuza nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Adayı Bilgin’den Büyük Sivas Medya Grubuna Nezaket Ziyareti

Merkez İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gazetemizi ziyaret eden Bilgin, yazı işleri müdürümüz Cemil Duymaz’dan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Yerel Medyanın şehrin tanıtım ve sorunlarının giderilmesi noktasında önemli bir misyon edindiğini belirten Bilgin “Büyük Sivas Haber Sivas’ın en önemli ve takip edilen medya kuruluşlarından bir tanesi. Özgür ve tarafsız haber anlayışı içerisinde çalışmalar yaptığını görüyor ve takip ediyoruz. Mesai kavramı olmadan okuyucu ve izleyicilere haber ulaştırma konusunda verdiğiniz çabayı takdirle karşılıyor ve çalışanlarınıza teşekkür ediyorum” dedi. Yayın hayatına başlayan Büyük Sivas TV ile ilgili görüşlerini de paylaşan Bilgin “ Sivas odaklı yapılan yayınlar bir kere daha gösteriyor ki bizler büyük bir kültürün mirasçılarıyız ve sizlerde bu mirası hem şehrimize hem de tüm dünyada ki Sivaslılara aktarıyorsunuz.” şeklinde konuştu.

Yazı işleri müdürümüz Cemil Duymaz ise AK Parti Sivas Belediye Başkanı adayı Hilmi Bilgin’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek , çalışmalarında başarılar diledi.

Büyük Sivas Haber


23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi – İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

23 Haziran 2019 Yerel Seçim Anketi - İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı

  • Millet İttifakı - Ekrem İmamoğlu --> 339
  • Cumhur İttifakı - Binali Yıldırım --> 252
  • Diğer --> 4
  • Hiçbiri --> 5
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58