SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Murat Toraman Ulukapı Köyünde Çalışma Gerçekleştirdi

Murat Toraman Ulukapı Köyünde Çalışma Gerçekleştirdi
Bu haber 11 Kasım 2017 - 15:51 'de eklendi

AK Parti Sivas İl Genel Meclis Üyesi Murat Toraman, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “2019 seçimlerine kadar kapısını çalmadık ev, sıkmadık el, tebessüm etmedik yüz bırakmadan çalışmalıyız” demesinin ardından, aralıksız sürdürdüğü çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda Murat Toraman Ulukapı Köyünde çalışma gerçekleştirdi.

Murat Toraman Ulukapı Köyünde

Toraman gerçekleştirdiği Köy Çalışmalarını sosyal medya hesabından duyuruyor. Geçtiğimiz günlerde Ulukapı Köyünü ziyaret eden Toraman, köyde bulunan vatandaşların sıkıntılarını ve taleplerini yerinde dinledi.

Köyde karşılaştığı çocuklara da balon ve çeşitli ikramlar dağıtan Toraman, köyde ki tüm haneleri tek tek ziyaret ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını vatandaşlara iletiyor.

Köyde özellikle köy muhtarını ziyaret ederek, alandaki sıkıntıları büyük bir titizlikle not alıyor…

Sosyal medya hesabı Facebook, Twitter ve İnstagram’da #MilleteHizmetYolunda ve #SivasMerkezKöylerimizdeyiz hashtagları ile duyurduğu çalışmalarına takipçilerinden çok sayıda destek ve teşekkür mesajları geliyor.

Toraman Ulukapı köyü ziyaretini “12. Köyümüz Ulukapı… #MilleteHizmetYolunda #SivasMerkezKöylerimizdeyiz” ifadeleriyle paylaştı.

Ayrıca merkeze bağlı 153 köyü daha önce bir kaç kez ziyaret eden Toraman, tekrar 153 Köyü ziyaret edeceğini de sosyal medyadan duyurdu.


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA