hava
DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA

Google News

Murat Toraman Körtuzla Köyünde Çalışma Gerçekleştirdi

Son Güncelleme :

04 Kasım 2017 - 15:27

Murat Toraman Körtuzla Köyünde Çalışma Gerçekleştirdi

AK Parti Sivas İl Genel Meclis Üyesi Murat Toraman, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “2019 seçimlerine kadar kapısını çalmadık ev, sıkmadık el, tebessüm etmedik yüz bırakmadan çalışmalıyız” demesinin ardından, aralıksız sürdürdüğü çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda Murat Toraman Körtuzla Köyünde çalışma gerçekleştirdi.

Toraman gerçekleştirdiği Köy Çalışmalarını sosyal medya hesabından duyuruyor. Geçtiğimiz günlerde Körtuzla Köyünü ziyaret eden Toraman, köyde bulunan vatandaşların sıkıntılarını ve taleplerini yerinde dinledi.

Murat Toraman Körtuzla Köyünde

Köyde karşılaştığı çocuklara da balon ve çeşitli ikramlar dağıtan Toraman, köyde ki tüm haneleri tek tek ziyaret ederek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını vatandaşlara iletiyor.

Köyde özellikle köy muhtarını ziyaret ederek, alandaki sıkıntıları büyük bir titizlikle not alıyor…

Sosyal medya hesabı Facebook, Twitter ve İnstagram’da #MilleteHizmetYolunda ve #SivasMerkezKöylerimizdeyiz hashtagları ile duyurduğu çalışmalarına takipçilerinden çok sayıda destek ve teşekkür mesajları geliyor.

Toraman Körtuzla köyü ziyaretini “5. Köyümüz Körtuzla… #MilleteHizmetYolunda #SivasMerkezKöylerimizdeyiz” ifadeleriyle paylaştı.

Ayrıca merkeze bağlı 153 köyü daha önce bir kaç kez ziyaret eden Toraman, tekrar 153 Köyü ziyaret edeceğini de sosyal medyadan duyurdu.
YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol