SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Beşir Köksal Öğretmenler Günü Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

Beşir Köksal Öğretmenler Günü Dolayısıyla Mesaj Yayımladı
Bu haber 24 Kasım 2017 - 9:26 'de eklendi

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

SESOB Başkan Köksal, mesajında, geleceğimizin teminatı olan gençlerin yetişmesinde büyük gayretleri ve emekleri olan öğretmenlerin fedakar ve cefakar bir şekilde çalıştığını ifade etti.

Beşir Köksal Öğretmenler Günü Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

Öğretmenlik mesleğinin dünyanın en kutsal mesleği olduğunu belirten Köksal, şunları kaydetti:

“Toplumumuzu inşa eden mimarlar öğretmenlerimizdir. Öğretmenlik mesleği onurunu ve saygınlığını hiçbir zaman yitirmemiştir. Çocuklarımız ve gençlerimizin geleceğe hazırlanması bakımından kutsal ve onurlu bir görevi yürüten öğretmenlerimiz, toplumumuzun da yol göstericisidir. Öğretmenlerimiz mesleğinin bilincinde olan, öğrencilere son teknolojileri öğreten, mesleğinin kutsal olduğunu bilen, ülkemizi çok iyi yerlere taşıyacak insanların yetişmesinden de seferber olan kişilerdir. Öğretmenler sevgi dağıtır, içimizi aydınlatır, bizi doğruya yöneltir, bilgili kişi olmamız için çaba gösterir. Beceri ve yeteneklerimizin gelişmesinde bizlere öncülük eder. Sevgileriyle içimizi yeniliğe, gelişmeyi ve bilimi anlatarak düşüncelerimizi aydınlatan doğruluk, dürüstlük ve bilgiyle evrensel değerlere ulaşmamızı sağlayan bu kutsal mesleği yapan öğretmenlerimize çok şeyler borçluyuz. Çocuklarımıza gösterdikleri özveri, sabır ve hoşgörü için öğretmenlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum.” (AA)


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA