Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Merak Ettiklerinizi Google’a Sorun

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Merak Ettiklerinizi Google’a Sorun
451
31 Ekim 2016 - 12:44

Google’de adınızı ve soyadınızı yazdığınız zaman, sizleri kişilerin en çok nasıl aradığını ve google’nin sizi insanlara nasıl önerdiğini biliyor musunuz?

Bunun için yapmanız gereken ilk olarak www.google.com adresine girip, ardından adınızı ve soyadınızı arama kutusuna yazarak ENTER YA DA ARAMA TUŞUNA BASMADAN beklemek. Google, sizin için ortalama 3-5 sıra halinde hakkınızda en çok aranan durumu size gösteriyor.

Örneğin, Sivas’a atandığı günden bu yana başarılı çalışmaları ile adından sıkça bahsettiren Sivas Valisi Davut Gül için, google arama motoruna Vali Davut Gül yazıldığı anda, “Vali Gül Nereli ve Vali Davut Gül Burs” önerileri karşınıza çıkıyor. Tabi böylece son süreçte de google’de Sivas Valisi Davut Gül ile alakalı en çok aranan konunun burs olduğu da dikkatlerden kaçmıyor.

1

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Yıldırım’ın ismi yazıldığında, son günlerde oğlu için yapmış olduğu muhteşem düğün en çok arananlar arasında karşımıza çıkıyor.

2

Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Alim Yıldız’ın ismi google arama kutusuna yazıldığında af dilekçesi şiir kitabı karşımıza çıkıyor.

3

Sizlerde hem kendi isminizi hem de Sivaslı tanınmış kişilerin isimlerini hem cep telefonunuzdan hem de bilgisayarınızdan google arama kutusuna yazarak, o kişi hakkında en çok ne aranmış ve google o kişi için size ne öneriyor bulabilirsiniz…

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58