DOLAR 20,0115 % 0.19
EURO 21,3833 % -0.24
STERLIN 24,9742 % 0.83
FRANG 22,1244 % 0.35
ALTIN 1.249,93 % 0,48
BITCOIN 26.754,66 1.314

Doç Dr. Mehmet Çakırtaş temayül sürecini değerlendirdi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Doç Dr. Mehmet Çakırtaş temayül sürecini değerlendirdi
blank
blank

AK Parti’de aday adayları ilçe ziyaretlerini sürdürürken Cumartesi günü temayül yoklaması gerçekleştirilecek. Konuyla ilgili AK Parti’nin en güçlü aday adayları arasında olan Doç Dr. Mehmet Çakırtaş değerlendirmelerde bulundu.

Doç Dr. Mehmet Çakırtaş temayül sürecini değerlendirdi

Çakırtaş, Sivasımızı Milletvekili olarak Ankara’da güçlü bir şekilde temsil edeceğine olan inancının bu süreçte daha da güçlendiğini ifade ederek, teşkilatlarla var olan bağının yıllarca daha da güçlenmiş olduğunu görmenin kendisini çok mutlu ettiğini belirtti.

20 yıldır Ankara’da görev yaptığı tüm kurum ve kuruluşlarda Sivas’ın, Sivaslının bir kapısı olduğunu belirten Çakırtaş, bunun karşılığını sahada görmekten çok memnuniyet duyduğunu
ifade etti.

Teşkilatlarla ve hemşehrileriyle kurduğu gönül bağı vesilesi ile gittiği her yerde çok sıcak ve samimi karşılandığını ifade eden Çakırtaş, bağrından çıktığı memleketinde bu şekilde kabul görmenin mutluluğunu yaşadığını belirtti.

Ankara’da yıllarca elde ettiği siyasi ve bürokratik bilgi ve tecrübeyle Sivasımızı Milletvekili olarak Ankara’da, TBMM’de güçlü bir şekilde temsil edeceğine olan inancının daha da güçlendiğini vurguladı.

2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin önemine vurgu yapan Çakırtaş, İslam aleminin Ramazan ayını tebrik ederek temayül yoklamasına katılan tüm aday adaylarına başarılar diledi.

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP