DOLAR 31,0708 % 0.17
EURO 33,6790 % -0.05
STERLIN 39,4560 % 0.03
FRANG 35,2677 % 0.06
ALTIN 2.032,57 % 0,77
BITCOIN 1.609.781 0.193

Yusuf Tanrıverdi İl Yönetim Kurulu Listesini Tazeledi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Yusuf Tanrıverdi İl Yönetim Kurulu Listesini Tazeledi

14 Mayıs seçimleri öncesinde dönemin İl Başkanı Hakan Aksu‘dan boşalan koltuğa vekaleten oturan Avukat Yusuf Tanrıverdi genel merkez tarafından istifası alınarak yapılan mülakat sonrasında yeniden İl Başkanı olarak atanmıştı.

Yusuf Tanrıverdi İl Yönetim Kurulu Listesini Tazeledi

Tanrıverdi’nin karşısına aday olarak İl Başkan Yardımcısı eczacı İrfan Yılmazer, belediye meclis üyesi mühendis Mustafa Yıldız ve merkez ilçe başkanı M. Burak Kuruçay çıkarken, Başkan Erdoğan bu dört isim arasından tekrar Tanrıverdi’yi İl Başkanı olarak atamıştı.

Yapılan bu atamada dönemin Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz‘ın etkisinin büyük olduğu bilinirken seçimler öncesinde “yarım yamalak” bir yönetim listesi ile çalışmalar gerçekleştirilmeye çalışıldı.

Seçimler öncesinde yenilenmesi daha doğru olan liste seçim sonrasında dün itibariyle yenilendi.

Genel seçimler öncesinde az sayıda yönetici İl Başkanlığını temsil ederken çalışmalardaki yetersizlik ise o dönem göze alenen çarptı…

Sessiz sedasız bir süredir yaptığı çalışmayla yeni oluşturduğu yönetim kurulu listesini ise Tanrıverdi dün genel merkeze götürdü.

Belediye Başkanı mı olacak, İl Genel Meclis Başkanı mı olacak derken Tanrıverdi, bu girişimiyle bir faninin asla reddemeyeceği koltuklar olan koltukları adeta elinin tersiyle bir kenara iterek “ben bunların hiç birini olmayacağım ben İl Başkanı olacağım” demiş oldu.

Büyük Sivas Medya Grubu olarak başkan Tanrıverdi ve yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı olmasını dileriz…

Haber Merkezi / Büyük Sivas Haber


YORUM YAP