Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Sivas’ta Ünlü Sanatçı Kutsi Konseri Düzenlendi

Sivas’ta Ünlü Sanatçı Kutsi Konseri Düzenlendi
1420
15 Haziran 2019 - 20:34

Sivas Kongresi’nin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında STSO öncülüğünde Sivas Doğa Koleji sponsorluğunda ünlü sanatçı Kutsi konseri düzenlendi.

Sivas’ta Ünlü Sanatçı Kutsi Konseri Düzenlendi

Kongre Müzesi bahçesinde düzenlenen programa Vali Salih Ayhan, Özel İdare Genel Sekreteri Nebi Kaya, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Pop müzik sanatçısı Kutsi, seslendirdiği şarkılarla meydanı dolduran binlerce Sivaslıya güzel bir akşam yaşattı. Gençler, Kutsi’nin romantik şarkılarıyla eğlendi.

Gecede Kutsi, sürpriz yaparak, Sivas’ın yollarına türküsünü okudu. Binlerce kişinin eşlik ettiği konser büyük beğeni kazandı.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, yaptığı konuşmada “Sivas Kongresi’nin 100. Yılının coşkulu bir şekilde kutlanması amacıyla Valimiz Salih Ayhan tarafından odamızın da içerisinde olduğu bir Danışma Kurulu oluşturulmuştu. Neler yapabileceğimizi belirledik. Biz Sivas’ta Valiliğimiz, Belediyemiz ve Odamız iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Devletimiz olmazsa, özle sektör olmaz. Özel sektör olmazsa devlet olmaz. Bizler yatırım yapacağız, ihracat yapacağız, istihdam sağlayacağız. Sivas’ımızı tüm hemşerilerimizle birlikte inşallah Türkiye’nin il 10 ili arasına getireceğiz. Bu birlikle, beraberle olur. Yiğit bir Valimiz, Yiğit bir Belediye Başkanımız ve yiğit bir TSO Başkanınız var. Allah birliğimizi beraberliğimiz bozmasın. Valiliğimiz öncülüğünde gerçekleştirdiğimiz bu güzel konserden dolayı tüm halkımıza teşekkür ediyoruz. Ayrıca, Odamız öncülüğünde İstanbul’daki Sivaslı Sanayici ve İşadamları Derneğinin sponsorluğunda 30 Ağustos Zafer Bayramında da Bülent Serttaş konseri düzenleyeceğiz. Bu konsere de tüm halkımızı davet ediyoruz”” dedi.

Konserin sonunda Başkan Eken ve Vali Salih Ayhan sanatçı Kutsiye plaket takdim etti.

Büyük Sivas Haber


Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

Sivas Belediyesi Çalışmalarından Memnun musunuz?

  • Evet --> 109
  • Hayır --> 392
  • Karasızım --> 34
  • Fikrim Yok --> 23
Gönder
Sonuçlar

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - buyuksivashaber@gmail.com