Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Misbah Demircan Sivas'ta.Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

21 Ocak 2021 - 05:48

Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Misbah Demircan Sivas’ta

Son Güncelleme :

03 Eylül 2020 - 16:31

Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Misbah Demircan Sivas’ta

Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Misbah Demircan, Sivas kent merkezinde bulunan tarihi ve kültürel yapılarda incelemelerde bulundu.

Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Misbah Demircan Sivas’ta

İncelemelerde ve temaslarda bulunmak üzere Sivas’a gelen Kültür ver Turizm Bakan Yardımcısı Misbah Demircan, ilk olarak Sivas Valiliğini ziyaret etti.

Ziyarette şeref defterini imzalayan Bakan Yardımcısı Demircan’a Vali Salih Ayhan tarafından şehrimiz Sivas’la ilgili hediyeler takdim edildi.

Demircan ardından da Sivas Belediyesi Başkanı Hilmi Bilgin’i ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Demircan 673 yıllık Güdük Minareyi inceleyip, Vakıflar Bölge Müdürü Cemal Karaca’dan Minare hakkında bilgiler aldı. İnceleme sırasında Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz ve Semiha Ekinci, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgi, Ak Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu ile birçok yetkili Demircan’a eşlik etti.

Demircan, gün içerisinde ise Gök Medrese, Sivas Kale Evleri Projesi alanında ve Arkeoloji Müzesinde de yetkililer ile incelemelerde bulundu.

Büyük Sivas Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.