"Karımız Çoluk Çocuğumuz Var Korkuyoruz" Yetkililer Bu Sese Kulak VersnBüyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

17 Ocak 2021 - 21:44

“Karımız Çoluk Çocuğumuz Var Korkuyoruz” Yetkililer Bu Sese Kulak Versin

Son Güncelleme :

13 Ekim 2019 - 20:12

“Karımız Çoluk Çocuğumuz Var Korkuyoruz” Yetkililer Bu Sese Kulak Versin

Büyük Sivas WhatsApp hattı 05558981558’e gönderilen görüntüler ve mesaj bazı mahalle sakinlerinin ne kadar zor durumda olduğunu gözler önüne serdi. Vatandaş mesajında “karımız, çoluk çocuğumuz var korkuyoruz” dedi

“Karımız Çoluk Çocuğumuz Var Korkuyoruz” Yetkililer Bu Sese Kulak Versin

Gönderilen mesaj metninin tamamı şöyle: “İyi günler kolay gelsin Sivasın ve Sivaslıların sesi olan BüyükSivas. Ben sizlere mahallemize kurulan kendi isimlerince atık toplama yerlerinden bahsedeceğim ve bundan büyük derece şikayetciyim.

Camdan kafamızı uzattığımızda çöp yığınlarıyla karşılaşıyoruz. Kapıda çoluk çocuk oynarken sağdan soldan toplanan çöpler kapımızın önüne yığılıyor resmen.

Ve sürekli 2 3 yabancı uyruklu erkeğin gelmesi bizi iyice rahatsız ediyor. Karımız çoluk çocuğumuz var, herkese güvenipte çocuklarımızı kapıya salamaz olduk. Belediye çalışanları buna hiç birşey demiyor ve belediyeden bunları buradan kaldırması için destek bekliyoruz.

Kapımız çöp değil eğer yapacak insan varsa bunu kendi evi önünde yapsın. Resimleri de atıyorum. İyi günler diliyorum. Bu arada adres Ferhat Bostan Mahallesi 11.Sokak”

Yetkililerin konuyla ilgilenmesi bekleniyor.

Büyük Sivas Haber

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.