DOLAR 27,4141 % 0.34
EURO 29,0635 % 0.06
STERLIN 33,4978 % 0.16
FRANG 29,9748 % 0.17
ALTIN 1.639,36 % -0,19
BITCOIN 746.146 1.364

Başkan Zeki Özdemir Sivas’ta yaşanan konut sorununa el atıyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Başkan Zeki Özdemir Sivas’ta yaşanan konut sorununa el atıyor

Aday olduğu dönemde STSO’yu beraber yöneteceğiz diyerek, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yapacağı çalışmalarla ilçeleri büyütme ve STSO üyesi firmalara ücretsiz olarak sunulacak faaliyetlerle istihdam ve ekonomiye katkı sağlama sözü veren Zeki Özdemir birer birer verdiği sözleri yerine getiriyor.

Başkan Zeki Özdemir Sivas’ta yaşanan konut sorununa el atıyor

Göreve gelmesinin ardından STSO’da kurduğu temsil kabiliyeti yüksek ekip ve yönetim kurulu üyeleriyle, Sivaslı tüccar ve sanayicilere hizmet verilirken, sektörel olarakta çalışmalar devam ediyor.

Bu kapsamda ilimizdeki inşaatçı ve müteahhitler için konunun birinci dereceden muhatabı olan Sivas Belediyesi yetkilileri ile tüccarlar yarın bir araya getirilecek.

STSO 23. meslek komitesi sektör toplantısı kampsamında Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, İmardan sorumlu Başkan Yardımcısı B. Sıtkı Eminoğlu ve imar müdürlüğü çalışanları STSO’da konuk olacak.

STSO Başkanı Zeki Özdemir  her alanda olduğu gibi bu alanda da köprü görevi gerçekleştirecek, kazanan Sivas olacak, tüccar ve sanayiciler olacak.

Yapılacak olan toplantı sonrasında müteahhitlerin süreçte yaşadığı bütün problemlerin çözüüme kavuşturulmasına ise kesin gözle bakılıyor HABER MERKEZİ

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP