DOLAR 28,9213 % 0.07
EURO 31,3257 % -0.46
STERLIN 36,5463 % -0.58
FRANG 33,1314 % -0.35
ALTIN 1.881,60 % -2,21
BITCOIN 1.212.501 5.733

Köksal’dan Kaya’ya Ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
Köksal’dan Kaya’ya Ziyaret

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Sivas İl Özel İdare Genel Sekreterliği görevine atanan Mehmet Nebi Kaya’yı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Divriği Kaymakamlığı döneminde birlikte çalıştıkları Kaya’ının Genel Sekter olarak görevlendirilmesinden dolayı mutlu olduğunu ifade ederek, “ İl Özel İdaresi ilimizin yatırımlarının yapıldığı, hizmetlerinin yürütüldüğü önemli bir kuruluşa başarılı kaymakamımız Mehmet Nebi Kaya’nın getirilmesi bizleri de memnun etmiştir. Esnaf teşkilatı olarak İl Özel İdaresi ile bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birlikte çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Genel Sekreterimize yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, Divriği ilçesinde görev yaptığı için Sivas’ı ve çevresini çok iyi bildiğini dile getirerek, “Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanım , esnaflara yönelik olarak Divriği ilçesine yaptığı ziyaretlerde bizleri de ziyaret ederek , görüş alışverişinde bulunuyordu. Birlik Başkanımızı çok iyi tanıyor ve çalışmalarını da biliyorum.. Bizler Sivas’ın gelişmesi ve kalkınması için bu göreve geldik. Şimdi birlik ve beraberlik olma zamandır Yapılan ziyaretlerde yatırımlar ve sürdürülen çalışmalar hakkında istişare yapıyoruz. Bundan sonra el ele vereceğiz ve güzel çalışmalar yapacağız. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Beşir Köksal’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum”diye konuştu.


YORUM YAP