REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Ekrem İmamoğlu Kitabını Yazan Kişiyi Yönetici Yaptı!

Ekrem İmamoğlu Kitabını Yazan Kişiyi Yönetici Yaptı!
28 Eylül 2020 - 10:22

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisi hakkında kitap yazan gazeteci Şirin Mine Kılıç’ı belediyede yönetici yaptı. Muhalafetin en çok üzerinde durduğu “AK Parti hükümetlerinde, belediyelerde liyakate önem verilmiyor” eleştirileri yapılırken, CHP’nin kazandığı bazı belediyelerde bu kritere pek de önem verilmediği ortaya çıktı.

Ekrem İmamoğlu Kitabını Yazan Kişiyi Yönetici Yaptı!

Daha önce yaptığı bir çok açıklamada “İşe alımlarda liyakat değil, adamcılık, yakınlık ya da tümüyle partizanlık devreye girer. Liyakat ötesi kavramları çatır çatır yıkacağız” sözleriyle dikkat çeken İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, kendi kitabını yazan gazeteciyi İBB’de yönetici yaptığı öğrenildi.

“Ekrem İmamoğlu Benim Sevgili Başkanım” başlıklı kitabın yazarı Şirin Mine Kılıç’ın, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nde (İstanbul BBSK) Yönetim Kurulu Başkan Vekili olduğu bildirildi.

Ayrıca Şirin Mine Kılıç, 2014 yerel seçimlerinde Ekrem İmamoğlu ile çalıştıklarını, kampanya sürecinde medya danışmanlığını yaptığını açıklamıştı.

Özellikle Sivas’ta yaptığı tüm atamalarda liyakate önem veren ve bunu da yaptığı atamalarla gösteren Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in aksine, İBB Başkanı İmamoğlu’nun bu şekilde davranıyor olması da İstanbul’da yaşayan Sivaslıları rahatsız etti.

Büyük Sivas Haber

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]