SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Kezban Küçük’ten Yeni Kitap

Kezban Küçük’ten Yeni Kitap
Bu haber 04 Kasım 2016 - 9:22 'de eklendi

Sivas Kitap Günleri’nin seçkin yazarlarından Hanefi Avcı’nın eşi Kezban Küçük’ün yeni kitabı çıktı.

Sivas’ta bulunduğu süre içerisinde ilimizden övgüyle bahseden ve bu yönde yerel/ulusal basında Sivas’ın tanıtımını yapan, Sivaslılarında gönlünde taht kuran yazar Küçük, yeni kitabını hazırlayarak ortaokulların beğenisine sundu. Daha önce de Anlayarak Hızlı Okuma ve Öğrenme, 3. Sınıflar Hızlı Okuma, 4. ve 5. Sınıflar İçin Hızlı Okuma kitaplarının da yazarı olan Kezban Küçük eserlerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

Kitapta beş yazar, kitabın farklı bölümlerinde ortaokul öğrencilerine, anlayarak okuma hızlarını en az iki-dört katına çıkaracak, aynı zamanda onların kavrayışlarını artıracak önemli ölçüde denenmiş yöntem sunuyor. Konular, hoşa gidecek ve dersleri destekleyecek geliştirici metinlerle anlatılıyor. Yazarlar, sadece hızlı okumayı öğretmekle kalmıyor, hızlı öğrenmeyi, öğrencinin kendini tanımasını, öğrenme yöntemlerini keşfetmesini ve başarısını artırmasını sağlayacak bilgiler de sunuyorlar. Anlatımlardan çok uygulamalara, alıştırmalara, eğlenerek öğrenmeye ağırlık veriyorlar.

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER