SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Katkısı En Büyük Yatırım Anketi Tamamlandı

Katkısı En Büyük Yatırım Anketi Tamamlandı
Bu haber 28 Kasım 2016 - 9:47 'de eklendi

21 Kasım 2016 Pazartesi günü oylamaya başlatmış olduğumuz “Sivas’a katkısı en büyük olan yatırım sizce hangisi?” sorulu anketimiz dün gece 23.59 itibariyle sona erdi.

58 firmanın yer aldığı anketimizde toplam 11 bin 139 oy kullanılırken, bin 751 oyla Sivaslılardan en çok oyu alan Doğa Koleji 1.sırada tamamladı.

Sivas Doğa Koleji

2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında Sivas’a taşıyan Doğa Okulları kurulduğu günden itibaren eğitimde yenilikçi yaklaşımlarla hareket ederek sadece eğitimi ile değil okullarının ortamı ile de fark yaratıyor. Eğitim anlayışının temelinde “Merak eden çocuk öğrenir” fikri yatan Sivas Kampüsü, yeniliğe açık ve öğrenmeyi seven öğrenciler yetiştiriyor.

Sivaslı iş adamı Mustafa Eken kurucu temsilciliğinde olan Sivas Doğa Koleji, 12 bin metrekare kapalı alan içerisinde başta; havuz, ekoloji, drama, satranç, resim, müzik ve 3D sınıflarının yanında kapalı spor salonu, kütüphane, kantin, Doğa Store, idari ofisleri, çok amaçlı atölye, 600 öğrenci kapasiteli yemekhane ve 450 kişilik konferans salonu barındırıyor. Sivas kampüsü; anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise sınıflarına hizmet verirken fiber interneti, interaktif eğitim felsefesi, Andorid alt yapısı, sınıf önü info ekranları ve Vestel akıllı tahtaları ile donatılmış 50 dersliği bulunuyor.

Anketimizde ilk 3’e giren firmalar şu şekilde:

1- Doğa Koleji- bin 751

2-Marka Grup- bin 48

3-Votorantim Çimento- 506

1 hafta süren ve Sivaslılar tarafından 58 kişi arasında ilk 3’e girme başarısı gösteren firmalarımızı Büyük Sivas ailesi olarak tebrik eder, iş hayatlarında başarılarının devamını dileriz.

YENİ ANKET BAŞLADI

SİVAS’IN ALANINDA EN BAŞARILI KADINI KİM?

OY VERMEK İÇİN TIKLAYIN


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA