Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kangal İlçe kongresi yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kangal İlçe kongresi yapıldı
3522
22 Ağustos 2020 - 14:08

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kangal İlçe kongresi yapıldı. Tek liste ile gidilen seçimlerde Alper Özmen yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kangal İlçe kongresi yapıldı

Açık alanda koronavirüs önlemleri kapsamında gerçekleştirilen kongreye Mhp Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Myk üyesi Ferhat Doğan, İl Başkanı Özkan Turan Navruz ve çok sayıda partili katıldı.

Kongrenin açılış konuşmasını İl Başkanı Özkan Turan Navruz gerçekleştirirken, divan Başkanlığını ise Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek gerçekleştirdi.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi.

Tek listeyle gidilen seçimlerde delegelerin tamamının oyunu alan Alper Özmen tekrar ilçe başkanlığına seçildi.

SOSYAL MEDYADA KUTLADILAR

Yapılan kongre sonrası İl Başkanı Özkan Turan Navruz “Kangal İlçe kongremizi Sayın Vekilimiz Ahmet Özyürek ve Myk üyemiz Ferhat Doğan ile beraber birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirdik” mesajı ile

Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek ise

“13. Olağan Kongre sürecinde MYK Üyemiz Ferhat Doğan ve İl Başkanımız Özkan Turan Navruz’un katılımlarıyla Kangal İlçemizin Kongresini Divan Başkanı olarak gerçekleştirdik. Yeniden göreve seçilen Kangal İlçe Başkanımız Alper Özmen ve yönetimine başarılar diliyor, kongremizin milletimize, devletimize ve partimize Cenab-ı Allah’tan hayırlı olmasını niyaz ediyorum.” mesajı ile hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Büyük Sivas Medya Grubu olarak bizlerde seçilen ilçe başkanı başta olmak üzere bütün teşkilat mensuplarına hayırlı olmasını temenni ederiz.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]