Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

KTSO’dan Basın Mensuplarına Kahvaltı

KTSO’dan Basın Mensuplarına Kahvaltı
büyük sivas haber
büyük sivas haber( [email protected] )
13 Ocak 2020 - 22:29

Kırıkkale Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanlığı tarafından “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla basın mensuplarına kahvaltı programı düzenlendi.

KTSO Basın Mensuplarına Kahvaltı Programı Düzenlendi

Kırıkkale’de özel bir restoranda düzenlenen kahvaltıda konuşan KTSO Başkanı Ahmet Varlı, “Bizler oda olarak yerel basınımızın ayakta durması, vatandaşlarımızın haber almasını sağlaması adına elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Her zaman sizlerle iyi ilişkiler yürütmeye çalıştık. Bundan sonra da inşallah yine ilişkilerimizi en üst seviyede tutmaya çalışacağız. Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli yeri vardır” dedi.

Programa Genel Sekreter Ahmet Şerbetçioğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Cihat Mencet, meslek komitesi üyesi Hasan Akyıldız, basın-yayın sorumlusu İsa Sarıaydın ve basın kuruluşlarının haber merkezlerinde çalışan basın mensupları katıldı.

Program sonrası Varlı, yerel ve ulusal basın mensuplarına çeşitli hediyeler verdi. (İHA)

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]