DOLAR 20,3976 % 1.5
EURO 22,0472 % 2.11
STERLIN 25,5801 % 2.45
FRANG 22,6205 % 1.76
ALTIN 1.285,56 % 2,30
BITCOIN 27.999,88 0.283

Kabine’de yeni isimler görev alacak! 3 Dönem kuralı devam!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Kabine’de yeni isimler görev alacak! 3 Dönem kuralı devam!
blank
blank

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda konuştu.

Kabine’de yeni isimler görev alacak! 3 Dönem kuralı devam!

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada: “2014 yılında cumhurbaşkanlığı için yola çıktığımızda bunun veda değil yeni başlangıç olduğunu ifade etmiştik. Tazelenen kadromuz içinde hep aynı tespitte bulunduk. Veda değil yeni başlangıç yapıyoruz dedik yeni seçimin arifesinde 27. dönem meclisinde son grup toplantımızı gerçekleştirdiğimiz bugün de aynı şeyi söylüyoruz.

AK Parti sıralarında hizmet eden her arkadaşıma şükranlarımı sunuyorum. Deprem bölgesinde fedakarca milletimizin gönül yaralarını saran milletvekilimize teşekkür ediyorum. Rabbime sizlerle yol yürümeyi nasip ettiği için hamd ediyorum. YSK’nın takvimine göre 9 Nisan’da aday listelerimizi teslim edeceğiz. 3 dönem kuralı ve diğer sebeplerle aday listelerimizde yeni isimler yer alacak. Bu bayrak yarışıdır. Aday listesinde ismi olsun olmasın tüm arkadaşlarımızda farklı görevlerde mücadeleye devam edeceğiz.

Ylunu kaybetmeden bu çatı altında hizmetini sürdüren herkese ihtiyacımız var. Yeniden bu sıralara geri dönen arkadaşlarımız var. Arkadaşlarımız Kabine’de verdikleri hizmetleri Meclis’te sürdürecekler. Seçimi kazandıktan sonra Kabine’de yeni isimlere görev vereceğiz. Bu seçimleri daha büyük mücadelelerin başlangıç noktası haline getireceğiz. Çıraklık, kalfalık, ustalık ve mücadele döneminden sonra Türkiye için hemen şimdi diyerek yeni dönem başlıyoruz. Bu dönem şahlanış dönemidir.

Zafer sarhoşlarına, FETÖcü alçaklara tuzakları ve oyunları ile kutlu yürüyüşü durduracağını sananlara yanıldıklarını göstereceğiz.” ifadelerine yer verdi.-internethaber

Büyük Sivas Haber– Sivas Haberler – Sivas Gazeteleri

blank

YORUM YAP