SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

AK Parti Sivas Milletvekili Aday Adayı ismail Karataş Son Sürat!

AK Parti Sivas Milletvekili Aday Adayı ismail Karataş Son Sürat!
Bu haber 12 Mayıs 2018 - 14:36 'de eklendi

Sivas’ın gelişimine katkı sağlayan projelere imza atan iskar Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Sivas Milletvekili aday adayı ismail Karataş, seçim gezileri kapsamında bazı Sivil Toplum Kuruluşlarına nezaket ziyaretinde bulundu.

AK Parti Sivas Milletvekili Aday Adayı ismail Karataş Son Sürat!

Ziyaret ile ilgili bilgi veren AK Parti Sivas Milletvekili aday adayı İsmail Karataş “ Bugün Sivas Ziraat Odası, Ulaştırma Memur-Sen, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Tesviyeciler Odası başkanlarımızla 24 Haziran seçimlerinin istişaresini yapma imkanı bulduk. Oda başkanlarımıza göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Seçim gününe kadar çalışmalarının devam edeceğini söyleyen Karataş “ Seçimlerin gerek ilimize gerekse ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bütün arkadaşlarımız gibi bende halkımıza hizmet etme isteğiyle yola çıktım. 24 Haziran akşamına kadar mücadele edip partimizin yine iktidar olmasını sağlayacağız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde hedeflerimize ilerlemenin ve bu uğurda çalışmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum “ dedi.

Büyük Sivas Haber


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA