DOLAR 32,3607 % 0.17
EURO 34,4602 % -0.71
STERLIN 40,3340 % -0.67
FRANG 35,3962 % -0.32
ALTIN 2.438,65 % -0,91
BITCOIN 2.148.936 -4.588

İsmail Erdem TFF’ye veda etti! Sivas’a abi mi oluyor?

Yayınlanma Tarihi : Google News
İsmail Erdem TFF’ye veda etti! Sivas’a abi mi oluyor?

TFF’nin yeni başkanı Mehmet Büyükekşi oldu. Türkiye Futbol Federasyonu’nda bugün gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda Mehmet Büyükekşi başkanlığa seçildi.

İsmail Erdem TFF’ye veda etti! Sivas’a abi mi oluyor?

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağanüstü Seçimli ve Olağan Mali Genel Kurulu 307 delegeden 219’unun katılımı ile yapıldı.

Genel kurulda tek aday olan Mehmet Büyükekşi, başkanlığa seçildi.

Yeni listede Sivaslı hemşehrimiz Sancaktepe Belediyesi e. Başkanı İsmail Erdem yer almazken konuyla ilgili Erdem sosyal medya hesabından “TFF de Haziran 2019 da aldığımız görev, bugün yapılan genel kurulla sona erdi. Futbola olan sevgimiz her zaman tazeliğini korurken,gençliğe hizmet en büyük hedefim olmuştur. Görev süresinde her zaman adalet ve Haktan yana olduk. Onurumuzla şerefimizle görevimizi tamamladık.” mesajını paylaştı!

ERDEM, SİVAS’A ABİ Mİ OLACAK?

Şehrin siyasi büyüklerinden AK Parti Genel Merkez Teşkilat e. Başkanı Ekrem Erdem‘inde akrabası olan İsmail Erdem uzun yıllar boyunca İstanbul Sancaktepe’de Belediye Başkanlığı yaptı. Burada görev yaptığı süre zarfında ve halen Erdem, Sivaslılar platformu ve çeşitli organizasyonlarla Sivaslıları İstanbul’da bir arada tutmaya ve toparlamaya çalıştı.

Şuan aynı zamanda İstanbul’da AK Parti İlçe Başkanlığı da yapan Erdem’in ismi yaklaşan Milletvekilliği seçimleri öncesi Sivas için yeni abi adayları arasında gösteriliyor.

Erdem’in Milletvekili olarak yeni dönemde Sivas listelerinde yer alması muhtemel bir konu iken Sivas listesine yazıldığı taktirde ise etkin rol üstlenmesine ise kesin gözle bakılıyor.

Erdem’in dışında şehrin yeni dönem için Milletvekili abi adayları arasında Sivas Belediyesi Başkanı Hilmi Bilgin, İstanbul Milletvekili Abdullah Güler, İstanbul Milletvekili Osman Boyraz gibi isimlerde öne çıkıyor.

Liste başı olabilecek bu isimlerin ardından listenin kalan kısımları için ise Turan Topgül, Burhanettin Kuru, Hakan Akkaş, Hakan Aksu, Ahmet Kuzu, M. Burak Kuruçay, Fatih Sakaya, Semiha Ekinci, Semra Temurbaş, Ali Turan, Selami Uzun, Sami Aydın gibi isimler konuşuluyor…

YILMAZ’I ARTIK SİVAS KESMEZ!

2011 yılında vekil seçildikten sonra 3 farklı bakanlıkta, TBMM Başkanlığı’nda ve AK Parti TBMM grubunda neredeyse kimseye aynı anda nasip olamayacak birbirinden önemli çok sayıda görevi üstlenen Yılmaz’ın, yeni dönemde Başkan Erdoğan’a daha yakın isimlerin başında kabine de veya yeni dönemin İstanbul siyasetinde daha etkin rol alacağı biliniyor.

Büyük Sivas Haber 


YORUM YAP