DOLAR 20,4041 % 1.53
EURO 22,0516 % 2.07
STERLIN 25,5282 % 2.25
FRANG 22,6200 % 1.77
ALTIN 1.282,26 % 2,03
BITCOIN 27.927,79 0.296

İbrahim Tatlıses AK Parti’den milletvekili aday adayı oluyor!

Yayınlanma Tarihi : Google News
İbrahim Tatlıses AK Parti’den milletvekili aday adayı oluyor!
blank
blank

Daha önce dört kez milletvekili olma girişiminde bulunan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in, 14 Mayıs seçimleri öncesinde AK Parti’den milletvekili aday adayı olmaya hazırlandığı belirtiliyor…

İbrahim Tatlıses AK Parti’den milletvekili aday adayı oluyor!

Türkiye, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem milletvekilliği genel seçimlerine kilitlendi. AK Parti’nin aday belirleme çalışmaları sürerken, milletvekili aday adaylığı başvuru süresi ise 22 Mart akşamına kadar uzatıldı. Üç günde 3 binden fazla başvuru aldıklarını belirten AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, “Bu rağbeti gördüğümüz için tarihleri esnettik” dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a sevgi ve saygısını her fırsatta dile getirmekten geri durmayan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in 5. kez aday milletvekili aday adayı olmaya hazırlandığı iddia edildi.

Daha önce 4 defa AK Parti’den aday adayı olan İbrahim Tatlıses, Odatv’nin “Beşinci kez aday olacak mısınız” şeklindeki sorusunu yanıtladı. İbrahim Tatlıses, bir kez daha Şanlıurfa’dan aday adayı olacağının sinyalini verdi.

Tatlıses, “Daha bir hafta var. Açıklamamı göreceksiniz” dedi. İbrahim Tatlıses, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir çok programına eşlik etmişti.

Ölene kadar yanındayım
Erdoğan’ın Şanlıurfa’daki açılış programında sahneye çıkan İbrahim Tatlıses, “Bize Cumhurbaşkanımız yeter gerisi te go ti çı goti. Cumhurbaşkanımız nereye biz oraya. Son nefesime kadar da Cumhurbaşkanımızın yanındayım…” demişti.

Sahnede “Haydi Söyle” şarkısını seslendiren İbrahim Tatlıses, Erdoğan’a “Ben sizin dostunuz muyum?” diye sormuştu.

İbrahim Tatlıses, çözüm süreci döneminde Şivan Perver ile birlikte Erdoğan’ın yanında yer almıştı. -internethaber

Büyük Sivas Haber– Sivas Haberler – Sivas Gazeteleri

blank

YORUM YAP