DOLAR 20,0115 % 0.19
EURO 21,3833 % -0.24
STERLIN 24,9742 % 0.83
FRANG 22,1244 % 0.35
ALTIN 1.249,93 % 0,48
BITCOIN 27.186,93 2.048

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya’nın Yönetiminde Kimler Var?

Yayınlanma Tarihi : Google News
Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya’nın Yönetiminde Kimler Var?
blank
blank

Sivas Ticaret Borsası Genel Kurulu 2 Ekim Pazar günü gerçekleştirildi. Sivas Ticaret Borsası Merkez Binada saat 10:00’da başlayan oy kullanma işlemi 17:00’de sona erdi. İki liste ile gidilen seçimde mevcut Başkan Abdulkadir Hastaoğlu ve Hayrullah Karakaya yarıştı.

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya’nın Yönetiminde Kimler Var?

Sivas Ticaret Borsası Organ Seçimlerinde 447 üye oy kullandı. 5 oy geçersiz sayılırken, oy kullanan üyelerin 236sının güvenoyunu alan Başkan Adayı Hayrullah Karakaya yeni başkan oldu.

Seçim sonrası kısa bir konuşma yapan Başkan Hayrullah Karakaya, “Öncelikle oy kullanan Sivas Ticaret borsamızın değerli üyelerine teşekkür ediyorum.

Üyelerimiz seçime yoğun bir katılım göstermiştir. Bu seçimin kaybedeni yoktur. Kazanan Sivas olmuştur. Bu zamana kadar Sivas Ticaret Borsası’na hizmet eden değerli Başkan ve Meclis Üyelerine teşekkür ediyorum.

Tarım ve hayvancılığıyla daha güçlü bir Sivas için, ortak akıl ve yenilikçi hizmet anlayışıyla ilimize ve üyelerimize daha iyi hizmetler sunacağız. Bizlere destek olan tüm üyelerimize, dostlarımıza, basınımıza ve Sivaslı hemşerilerimize teşekkür ederiz” dedi.

Ticaret Borsası merkez binada gerçekleştirilen seçimler sonunda Hayrullah Karakaya Sivas Ticaret Borsası Başkanlığına seçilirken Ticaret Borsası Meclisi üyeliğine seçilen isimler ise şöyle;

HAYRULLAH KARAKAYA
TAHSİN GÜLBAHAR
MİKAYİL KURT
ÇOŞKUN AYDIN
SEBAHATTİN ÇAYLAK
BAHAVET VETERİNERLİK GIDA TARIM VE HAYVANCILIK TİC. AŞ.
ŞİMŞEKLER GRUP TARIM VE HAYVANCILIK LTD. ŞTİ
HARUN BOZDAĞ
AVARLAR GIDA MÜHENDİSLİK TİC. SAN. LTD.ŞTİ
BAŞARAN KARDEŞLER GIDA LTD.ŞTİ
ÜMİT ZOROĞLU
CEYHUN KILIÇ
SAVAŞ KAMA
İSRAFİL DEMİR

blank

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP