SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Hayat Ağacı Derneği, İhtiyaç Sahiplerine Bayramlık Yardımı

Hayat Ağacı Derneği, İhtiyaç Sahiplerine Bayramlık Yardımı
Bu haber 11 Haziran 2018 - 14:04 'de eklendi

Sivas Belediyesi bünyesindeki Hayat Ağacı Derneği, ihtiyaç sahiplerine bayramlık giysi yardımında bulunuyor.

Hayat Ağacı Derneği, İhtiyaç Sahiplerine Bayramlık Yardımı

Sivas Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, HayatAğacı Derneği sadece ramazan ayında değil, hayır sahiplerinin bağışları sayesinde yılın 11 ayında Gıda Bankasından ihtiyaç sahibi ailelere ücretsiz alışveriş yapma fırsatı sunuyor.

HayatAğacı Derneği, Ramazan Bayramı öncesinde Sivas’ta ihtiyaç sahibi ailelere, daha önce kendilerine bildirilen randevu günlerine göre giyim yardımı sağlıyor. Arşiv kayıtlarında bulunan yardıma muhtaç kimselere Gıda Bankasından sağlanan mutfak alışverişinin yanı sıra giyim yardımı da yapılıyor.

Gıda Bankasından aylık mutfak eksiklerini temin edebilen kimseler, çocukları ile giyim reyonundan yine hayır sahiplerinin katkıları ile yararlanıyor.

İhtiyaç sahipleri, çocuklarıyla reyonlardan beğendikleri kıyafeti seçebiliyor. Giyim yardımı kapsamında her bir kimseye elbise, çorap ve iç çamaşırı da veriliyor.

Sivas’ta bayram çikolatasından çocuk bezine, temizlik ürününden ayakkabısına kadar her bir ihtiyacını karşılama imkanı olan ihtiyaç sahipleri, bağışları ile HayatAğacı Derneği’ne katkı sağlayanlara teşekkür etti.  (AA)

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER