DOLAR 27,4671 % 0.27
EURO 29,1344 % 0.25
STERLIN 33,5619 % 0.26
FRANG 29,9855 % 0.21
ALTIN 1.628,16 % 0,03
BITCOIN 771.738 3.05

Hakan Aksu Milletvekili Olacak İl Başkanları Arasında Liste Başında

Yayınlanma Tarihi : Google News
Hakan Aksu Milletvekili Olacak İl Başkanları Arasında Liste Başında

Seçimlere 4 ay gibi kısa bir süre kalmasına rağmen halen Millet İttifakı kanadı Cumhurbaşkanı adayını açıklamadı. Cumhur İttifakı’nın adayı olan, aynı zamanda AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ise açılış ve hizmetlerini sürdürüyor.

Hakan Aksu Milletvekili Olacak İl Başkanları Arasında Liste Başında

2023 seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi milletvekili listelerinde yer almak isteyen il başkanları da bu süreçte gün yüzüne çıkmaya başladı.

AK Parti genel merkezi İl Başkanlarına dönük olan araştırmalarını sürdürürken, AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu’nun milletvekili aday adaylığı hususunda ise olumlu yönde kanaat sahibi olduğu biliniyor.

En tecrübeli ve en güçlü İl Başkanları arasında yer alan Hakan Aksu’nun İl Başkan Vekili Yusuf Tanrıverdi’ye “ben milletvekili oluyorum İl Başkanlığına hazır ol” talimatı verdiği de edinilen bilgiler arasında…

AKSU’NUN İSMİ ANKETLERDE ÇIKIYOR

Geçtiğimiz gün World Turk ve Büyük Sivas ortak yayınında ekranlarda olan Memleket Meseleleri programında anket sonuçları açıklandı.

Programa konuk olan SİSAM Araştırma sahibi Süleyman Sami Şeker son yaptıkları ankette AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu’nun % 9 oranında oy aldığını söyledi.

Şeker, Aksu’nun yanı sıra anketlerde İsmet Yılmaz, Hilmi Bilgin, M. Habib Soluk, Semiha Ekinci, Rahmi Doğan, Burhanettin Kuru, Murat Toraman ve Turan Topgül gibi isimler de  çıkıyor ve “Sivaslılar bu isimleri de Milletvekili olarak görmek istiyor” dedi.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP