DOLAR 21,1069 % 0.7
EURO 22,6030 % 0.59
STERLIN 26,4543 % 0.4
FRANG 23,1918 % 0.54
ALTIN 1.319,40 % 0,47
BITCOIN 26.783,48 -0.963

Gözünüz Doysun..!

Yayınlanma Tarihi : Google News
Gözünüz Doysun..!
blank
blank

BBP Sivas Merkez İlçe Başkanı Fikri Pınarlı açıklama yaptı.

Gözünüz Doysun..!

Başkan Pınarlı yaptığı açıklamada: “Bilindiği üzere bu yıl meclisteki partilere dört buçuk milyar yani eski parayla dört buçuk katrilyon hazineden senin benim ödediğimiz vergilerden para yardımı yapılacak.

Bir yandan 5 parti bu paralarla teşkilatlarını fonlayacak araç gereç temin edecek, yeri gelecek millete bedavadan döner yedirecek, yeri gelecek hediyeler dağıtacak vs vs say say bitmez yani milletin parasıyla yine milleti ağırlayacak.

Peki bizim gibi devletten tek kuruş yardım almayan partiler ne yapacak bu seçimlere nasıl hazırlanacak tabiki 30 yıldır olduğu gibi bütün yükü teskilatlar ve mensupları yüklenecek çocuklarımızın ve kendimizin rızkından keserek ilçelere köylere gitmeye çalışacağız. Mahallelerde programlar yapacağız ve aynı kulvarda aynı şartlarda yarışacağız.

Bu ne kadar adil bir yarıştır? Kamuoyunun vicdanına bırakıyoruz.

Bu konuda Sayın Genel başkanımız Mustafa Destici’nin bir çağrısı olmuştu ve demişti ki pandemi döneminde bu paraları almayın hazinede kalsın ve durumu sıkıntılı olan başta esnaflar olmak üzere dar gelirli insanımıza verelim bu öneriye kulaklarını tıkayanlar şimdi millete adalet nutukları atıyorlar.

Kanunda madde açık bu para siyasi partilere yeteri miktar ve hakça pay edilir diyorken bunlar deveyi hamuduyla yutuyorlar.

İnsafınız vicdanınız kurusun.

Biz yine Büyük Birlik Partisi teşkilatları olarak helal paramızla çalışmalarımıza devam edeceğiz ve bu haksızlıkları milletimizin vicdanlarına havale edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP