DOLAR 32,4099 % 0.16
EURO 34,5267 % 0.27
STERLIN 40,4577 % 0.4
FRANG 35,4637 % 0.2
ALTIN 2.457,23 % 0,76
BITCOIN 2.198.471 -0.705

Genel Sekreter Şakir Öner Öztürk Göreve Başladı

Yayınlanma Tarihi : Google News
Genel Sekreter Şakir Öner Öztürk Göreve Başladı

Geçtiğimiz günlerde göreve atanacağını duyurduğumuz Şakir Öner Öztürk , Sivas Haber 58‘in haberine göre resmi olarak Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine başladı.

Genel Sekreter Şakir Öner Öztürk Göreve Başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan Kaymakamlar kararnamesi ile Gümüşhane Kelkit Kaymakamlığına atanan Genel Sekreter Kadir Algın’dan boşalan koltuğa Sivas’ta Vali Yardımcısı olarak görev yapan Şakir Öner Öztürk atandı.

Bugün itibariyle göreve başlayan Genel Sekreter Öztürk , birim müdürleri tarafından Özel İdare de karşılandı.

Yeni görevinin Sivas’a hayırlar getirmesini dileyen Genel Sekreter Şakir Öner Öztürk “Sivas Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek’in himayelerinde inşallah hep beraber başarılı ve güzel işlere imza atacağız. Görevi devraldığım Genel Sekreterimiz Kadir Algın’a hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyor ve yeni görev yerinde başarılar diliyorum. İl Genel Meclisimiz ile uyum içerisinde çalışarak 2023 yılı yatırımlarını hız kesmeden devam ettireceğiz. Şahsımı bu göreve layık gören büyüklerimize teşekkür ediyorum. Yeni görevimiz hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

HAYIRLI OLSUN

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği bünyesinde yaşanan çalışmaları yakından takip eden bir medya kuruluşu olarak yeni Genel Sekreter Şakir Öner Öztürk’e ve ilimiz Sivas’a hayırlı uğurlu olmasını temenni  ediyoruz… Öztürk’ün, Algın’dan devraldığı bayrağı daha yukarı taşıması temennisi ise…

Şeref Gülmez / Büyük Sivas Haber


YORUM YAP