SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

CÜ Genel Cerrahi Bölümünde Gereken Yapıldı! Teşekkürler!

CÜ Genel Cerrahi Bölümünde Gereken Yapıldı! Teşekkürler!
Bu haber 26 Mart 2018 - 21:00 'de eklendiCumhuriyet Üniversitesi Hastanesi Genel Cerrahi bölümüne tedavi olmak için yatan bir hastanın yakını hastane de gördüklerini video ve resimlerle kaydederek WhatsApp haber hattımız (0555 898 15 58) üzerinden bizlere ulaştırmış, Büyük Sivas olarak bizlerde kamu yararı namına bunları gündeme taşımıştık.

CÜ Genel Cerrahi Bölümünde Gereken Yapıldı! Teşekkürler!

Haberimizde hastaneye şifa aramaya gelen Sivaslıların sağlığının tehlike altında olduğunu belirtmiş ve yetkilileri acil müdahaleye davet etmiştik.

Haberimizin ardından çok kısa bir süre geçmesine rağmen hastanede ki kötü görüntüler temizlendi ve çalışmayan sifonlar tamir edilerek sular akıtıldı.

Hasta yakınının WhatsApp ihbar hattımıza yeni görüntüler göndererek bizlere teşekkür etti. Eski ve yeni görüntüleri takipçilerimizle paylaşıyoruz.

Mesajlar şu şekilde: “Bugün hastanede çok iyi temizlik yapıyorlardı. Temizlikten sorumlu olan yetkiler de gelip hastalardan şikayetleri olup olmadığına dair görüş almışlar. Bugün klozet de etraf da nispeten daha temizdi. Farkındalık oluşturduğunuz için tekrardan teşekkürler”

Büyük Sivas Haber

 


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA