Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Temel Karamollaoğlu “Sivas Kongresi’ni Gençlere Anlatmalıyız”

Temel Karamollaoğlu “Sivas Kongresi’ni Gençlere Anlatmalıyız”
05 Eylül 2020 - 14:12

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Sivas Kongresi´nin öneminin milletimize, özellikle de gençlerimize anlatılması hepimizin görevidir.” ifadelerini kullandı.

Temel Karamollaoğlu “Sivas Kongresi’ni Gençlere Anlatmalıyız”

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı hemşehrimiz Temel Karamollaoğlu; Sivas Kongresi´nin 101. yıl dönümü nedeniyle sosyal medya hesabı Twitter´den mesaj yayımladı.

Karamollaoğlu; Sivas Kongresi´nin, “Vatan bölünmez bir bütündür, parçalanamaz. Her türlü yabancı işgal ve müdahalesine karşı millet topyekun kendisini savunacak ve direnecektir.

Manda ve himaye kabul edilemez” maddesini anımsatarak bu kararlılığın Milli Mücadele´nin en önemli dönüm noktalarından biri olduğuna dikkat çekti.

Karamollaoğlu, “Bugün Sivas Kongresi´nin öneminin milletimize, özellikle de gençlerimize anlatılması hepimizin görevidir. Çünkü aziz milletimiz Sivas Kongresi´nde ortaya konan şuur ve kararlılıkla bugünlere gelmiş ve yine bu şuur ve kararlılıkla geleceğe daha sağlam adımlarla yürüyecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle Sivas Kongresi´nin 101. yıl dönümünü tebrik ediyor, bu kongrede emeği geçen Milli Mücadele kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyorum” dedi. İHA

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]