Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler


BU ALANA GÜNLÜK 50 TL'DEN SİZDE REKLAM VERİRSENİZ SİZİ DE GÜNLÜK 100.000 KİŞİ GÖRÜR - ARAYIN : 0544 433 15 55

Yeni Nesil Sivaslı Cindy Dilara Kırmıt Dikkatleri Üzerine Çekiyor!

01 Ağustos 2019 - 13:04
Yeni Nesil Sivaslı Cindy Dilara Kırmıt Dikkatleri Üzerine Çekiyor!

Büyük Sivas Medya Grubu olarak Sivaslı Ünlüleri Sivaslılarla buluşturmaya devam ediyoruz. Haberimize konu olan isim Dilara Kırmıt… Sivaslı olan Kırmıt’ın yükseliş trendi görenleri hayran bırakıyor.

Yeni Nesil Sivaslı Cindy Dilara Kırmıt Dikkatleri Üzerine Çekiyor!

Kırmıt için ifade söylenebilecek çok söz var ama seviye kalite ve avrupai bir yüz. Başarı grafiği son derece yüksek. İnanılmaz bir sergileme yeteneği. Bir çok markanın hakkını veren mükemmel bir sunum yeteneği…

DİLARA KIRMIT ! gerçekten profesyonelliğin masumiyetin ve ışıltılı dünyanın son derece vakur ve yetenek dolu gözdesi. Aslen Sivaslı. Kimliğinde de Yıldızelili olduğu yazıyor zaten. Yani bu markaların özellikle onu tercih etmesi boşuna değil. En son başarı grafiği ise sporun yeni adresi yeni yüzü FİTFAST SPOR markasının muhteşem yüzü olması.

Çekim pozları ise hem tanıttığı spor markasının trendini, hem de kendi çekim alanını yükseltiyor. Aynı zamanda başarılı Moda yazarı ve Model Dilara Kırmıt başta İngiltere, Londra ve Almanya olmak üzere bir çok ülkede Türk moda yazarı olarak yazılarıyla beğeni topluyor.

Yurt dışı ve Türkiye basınında özellikle New York da röportajı yer alan en genç moda yazarıdır…Kısacası Türkiye’nin yeni parlak ve son derece yetenek dolu mankenleri arasında yer alan genç DİLARA KIRMIT gerek yazarlığı gerek modelliği gerekse moda dünyasındaki altın dokunuşlarıyla adından bir hayli söz ettireceğe benziyor.

Büyük Sivas Haber


buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 0555 898 15 58 - [email protected]