Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Devletin Tüm İmkanları Suşehri’ne Akıyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Devletin Tüm İmkanları Suşehri’ne Akıyor
1.089
05 Kasım 2016 - 17:49

2014 yerel seçimlerinde, Suşehri İlçe Başkanlığına seçilen Fazlı Yüksel, yaptığı çalışmalarla halkın gönlüne taht kurmaya devam ediyor.

Sivas’ın eski bir yerleşim merkezi olan Suşehri, geçim kaynağının çoğunluğu tarım ve hayvancılıktan sağlıyor. Başkan Yüksel ise her alanda olduğu gibi tarım alanında da geliştirmiş olduğu projeler ile çiftçiyle adeta iç içe bir yaşam sürüyor.

İlçe halkının tüm sorunlarıyla birebir yakından ilgilenen Başkan Yüksel, ayrıca adaylık sürecinde vaat ettiği tüm projeleri tek tek yerine getirmeye başladı.

Bu kapsamda ilçeye bağlı birçok köy yollarına asfalt döktüren Yüksel, ilçe merkezi içerisindeki alt yapı çalışmalarını ise neredeyse tamamen yeniledi.

Başkan Yüksel’in vaatleri arasında ise son olarak TOKİ tarafından bahçeli evler yapımı projesi yer alıyordu. Bununla ilgili son zamanlarda yoğun mesai harcayan Başkan Yüksel, geçtiğimiz ay çalışmalara başlanacağının müjdesini vererek, 82 adet ev için kayıtların başladığını duyurmuştu…

Başkanlık görevi öncesi, TBMM Genel Sekreterliği Milli Saraylar Daire Başkanlığında görev yapan Fazlı Yüksel, Dolmabahçe Sarayı’nda önce Park ve Bahçeler Müdürlüğü daha sonra Tarihi Binalar İdari Müdürlüğü görevlerinde yaptığı çalışmalar ile iyi bir yöneticilik grafiği çizmiş ve Suşehri başkanlık adayı sürecinde ilçe halkının dikkatlerini üzerine çekmişti.

Halkın baş tacı olan Başkan Yüksel’e, Büyük Sivas ailesi olarak görevinde başarılarının devamını dileriz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558