SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Çocukları Seçim Heyecanı Sardı

Çocukları Seçim Heyecanı Sardı
Bu haber 07 Kasım 2016 - 11:54 'de eklendi

Vali Reşit Paşa İlköğretim Okulu’nda seçim heyecanı yaşandı. Bu kapsamda Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantısı düzenlendi.

Okulda düzenlenen toplantıya yoğun bir katılım sağlayan veliler, Okul Aile Birliği Başkanını ve yönetim kurulu üyelerini seçti.

Seçim öncesi toplantı, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlarken, açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Salih Sebahattin Karadağ, kısa bir süre önce eğitime açılan okulda tatil döneminin verimli geçirilebilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını kaydetti.

58666546-43d9-4f71-a04c-39c7cee38f49

Karadağ konuşmasının devamında, okul öğretmenleriyle birlik içerisinde çalışıp, okulun eksikliklerini gidermeye çalıştıklarını ve yeni eğitim öğretim dönemine en iyi şekilde hazırlandıklarını belirtti.

Okul Aile Birlik Başkan adayı Kadriye Özyokuş da veliler olarak okula destek verilmesi gerektiğini söyleyerek, bu çaba doğrultusunda çalışacaklarını ifade etti.

Konuşmaların ardından yeni başkan, yönetim ve denetim kurulu üyelerinin seçimine geçildi.

Oy birliği ile Aile Birlik Başkanı Kadriye Özyokuş olurken, dilek ve temenniler kısmında veliler söz alarak, görüş alışverişinde bulundu.

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER