DOLAR 27,1337 % 0
EURO 28,9396 % -0.03
STERLIN 33,4218 % -0.01
FRANG 29,9969 % 0.04
ALTIN 1.677,26 % 0,16
BITCOIN 726.901 -0.826

Muhtarlar Derneği Seçimlerinde Cemalettin Arslan Güven Tazeledi

Yayınlanma Tarihi : Google News
Muhtarlar Derneği Seçimlerinde Cemalettin Arslan Güven Tazeledi
blank
blank

Sivas Muhtarlar Derneği olağanüstü kongreye gitti. Mevcut yönetim içerisindeki yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle mevcut başkan Arslan olağanüstü kongre kararı aldı. Eski yönetimde birlikte çalıştığı isimlerin büyük bölümünün karşı tarafta yer aldığı seçimleri mevcut başkan Arslan yeniden kazanmayı başardı.

Muhtarlar Derneği Seçimlerinde Cemalettin Arslan Güven Tazeledi

Pazar günü gerçekleştirilen muhtarlar derneği başkanlığı seçiminde mevcut başkan Cemalettin Arslan‘a karşı Mehmet Hazman liste çıkardı.

Yapılan seçim sonrasında Mehmet Akif Ersoy Mahallesi muhtarı olan Hazman 24 oy alırken, İstiklal Mahallesi Muhtarı ve mevcut dernek başkanı olan Arslan ise 40 oy aldı.

Seçimde 1 muhtar ise oy kullanmadı.

Seçimle ilgili Sivas Muhtarlar Derneği Başkanı Cemalettin Arslan, “Derneğimizin kuruluş amacı, muhtarları bir araya getirmektir. Hep beraber birlik beraberlik içerisinde işimize dört elle sarılmak istiyoruz. Vatandaşların sorun ve taleplerini birlikte tartışarak çözülmesi için gerekli mercilere iletme gayreti içerisindeyiz. 65 mahallemizin temel sorunlarını ortaya çıkarmak için güç birliği yaparak birlikte çözüme kavuşturmak çalışacağız” dedi. (Devrim Esra Dündar)

Büyük Sivas Haber

blank

YORUM YAP