Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

ÇEDAŞ, Paydaşlarıyla İlişkilerini Güçlendiriyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
ÇEDAŞ, Paydaşlarıyla İlişkilerini Güçlendiriyor
544
14 Kasım 2016 - 12:04

ÇEDAŞ; müşterilerine kaliteli, kesintisiz ve sürdürülebilir enerji temin etmek için paydaşlarıyla yürüttüğü ilişkileri somut adımlarla kalıcı ve güçlü bir hale getiriyor. Bu kapsamda ÇEDAŞ yöneticileri, Sivas Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası yönetici ve üyeleriyle bir araya gelerek hizmet kalitesini artıracak uygulamalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ), paydaşlarıyla güçlü ilişkiler kurma çalışmaları kapsamında Sivas Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası yöneticileri ve üyeleri ile bir araya geldi. ÇEDAŞ yöneticileri, Elektrikçiler Odası ile koordinasyon gerektiren konularda görüş alışverişinde bulunarak sektöre yönelik uygulamalar ve sorunlar hakkında hizmet kalitesini artıracak çalışmalara yönelik değerlendirmelerde bulundu.

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’nde gerçekleştirilen toplantıya ÇEDAŞ Müşteri Hizmetleri Direktörü Bekir Bulut, Yatırım Direktörü Mustafa Altun, Müşteri Hizmetleri Yöneticisi Hüseyin Aydın, Ölçü Devreleri Yöneticisi İsmail Akkoyun, 3. Şahıs Proje Onay ve Bağlantı Mühendisi Merve Seda Hazırcı, Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sadi Aytak ve oda üyeleri katıldı.

Elektrik dağıtım sektöründe yaşanan sorunların karşılıklı olarak değerlendirilip çözülmesi ile ilgili planlamaların yapıldığı toplantıda; alçak gerilim iç tesisat proje onay işlemleri, alçak gerilim ön abonelik işlemleri, alçak gerilim enerji müsaadeleri, orta gerilim proje işlemleri hakkında işleyiş ve koordinasyon değerlendirmesi yapıldı.

Toplantıda Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sadi Aytak ve oda üyeleri, ÇEDAŞ’ın çalışmalarını takdir ettiklerini belirterek, koordinasyonun artırılması ve sorunların çözümü noktasında toplantıya katkı sağlayan ÇEDAŞ yöneticilerine teşekkür etti.

Ayrıca toplantıda, Elektrikçiler Odası üyeleri ile ÇEDAŞ yöneticilerinin periyodik olarak bir araya gelmesi ve işbirliği gerektiren konularda koordinasyonu güçlendirecek adımların atılması kararlaştırıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558