SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Güler, Hayırlı Bir İş İçin 2 Dönümlük Arsasını Bağışladı!

Güler, Hayırlı Bir İş İçin 2 Dönümlük Arsasını Bağışladı!
Bu haber 11 Ocak 2018 - 10:01 'de eklendi

Sivas‘ın Akıncılar ilçesinde bir vatandaş, cami yaptırılması amacıyla Türkiye Diyanet Vakfı Akıncılar Şubesi’ne ilçe merkezindeki iki dönümlük arsasını bağışladı.

Güler, Hayırlı Bir İş İçin 2 Dönümlük Arsasını Bağışladı!

Arsa bağışında bulunan Celal Güler’i makamında kabul eden Akıncılar Kaymakamı Akın Karagöz, duyarlı davranışından dolayı teşekkür belgesi verdi.

Güler’e teşekkür eden Karagöz, “Yapılan bağış ilçemiz için büyük bir hayır ve örnek bir davranıştır. Bağışlanan arsaya güzel bir cami yapılması için gerekli çalışmaları en kısa sürede başlatacağız. Bu konuda hayırsever Celal amcamıza ilçemiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Hayırsever Celal Güler ise imkanı olan herkesin bir hayır kapısına destek vermesi gerektiğini söyleyerek, “Bu arsayı daha önceleri de bağışlamak istedim. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı nasip olmadı. Biz elimizden geleni yaptık, bundan sonrada yapmamız gereken bir şey olursa memnuniyetle yaparım.” diye konuştu.  (AA)

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER