DOLAR 31,0928 % 0.33
EURO 33,7322 % 0.23
STERLIN 39,5001 % 0.35
FRANG 35,4011 % 0.52
ALTIN 2.026,92 % 0,49
BITCOIN 1.595.458 -0.851

Atamaları Yapılan Akademik Personel İçin Program

Yayınlanma Tarihi : Google News
Atamaları Yapılan Akademik Personel İçin Program

Cumhuriyet Üniversitesi’nde Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent kadrolarına atanan öğretim üyeleri için bir program düzenlendi.

Personel Yemekhanesi Protokol Salonu’nda gerçekleştirilen programa, Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız, Rektör Yardımcıları; Prof. Dr. Ünal Kılıç, Prof. Dr. Mehmet Çimen, Rektör Danışmanları Prof. Dr. Recep Toparlı, Yrd. Doç. Enis Baha Biçer, Genel Sekreter Doç. Dr. Hakan Yekbaş ve atamaları yapılan akademik personel katıldı.

Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız, “Görevde yükselen siz değerli hocalarımızla bir araya gelmek istedik. Bu programlarımızı önümüzdeki yıllarda daha da geniş hâle getirerek sizler ve ailelerinizle daha nezih bir ortamda bu şekilde buluşmak isteriz. Sizleri özel olarak davet ettik. Sizler Üniversitemiz ve bizler için değerlisiniz. Sizlerden bilimsel anlamda çalışmalar yapmanızı ve bu görevinizi layık bir şekilde yerine getirmenizi rica ediyoruz. Bilimsel çalışmalarınızda bizler sonuna kadar sizleri destekliyoruz. Atamalarınız hayırlı olsun.” dedi.

Programa katılan öğretim üyeleri, böyle bir programı düzenlediğinden dolayı Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız’a teşekkür ederek, “Hakkaniyetli ve insan odaklı çalışmalarınızı kutluyoruz.” dediler.

Yıldız, unvanı değişen öğretim üyelerine belgelerini ve hediyelerini verdi.

Büyük Sivas Haber


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.