hava -1° Kar
DOLAR 18,8334 % % 0.05
EURO 20,3188 % % 0.02
GRAM ALTIN 1.137,10 % % 0,77
ÇEYREK A. 1.859,16 % % 0,77
BITCOIN 439.572 % -1.74
SON DAKİKA


Google News

Atamaları Yapılan Akademik Personel İçin Program

Son Güncelleme :

01 Nisan 2017 - 8:50


Atamaları Yapılan Akademik Personel İçin Program

Cumhuriyet Üniversitesi’nde Profesör, Doçent ve Yardımcı Doçent kadrolarına atanan öğretim üyeleri için bir program düzenlendi.

Personel Yemekhanesi Protokol Salonu’nda gerçekleştirilen programa, Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız, Rektör Yardımcıları; Prof. Dr. Ünal Kılıç, Prof. Dr. Mehmet Çimen, Rektör Danışmanları Prof. Dr. Recep Toparlı, Yrd. Doç. Enis Baha Biçer, Genel Sekreter Doç. Dr. Hakan Yekbaş ve atamaları yapılan akademik personel katıldı.

Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız, “Görevde yükselen siz değerli hocalarımızla bir araya gelmek istedik. Bu programlarımızı önümüzdeki yıllarda daha da geniş hâle getirerek sizler ve ailelerinizle daha nezih bir ortamda bu şekilde buluşmak isteriz. Sizleri özel olarak davet ettik. Sizler Üniversitemiz ve bizler için değerlisiniz. Sizlerden bilimsel anlamda çalışmalar yapmanızı ve bu görevinizi layık bir şekilde yerine getirmenizi rica ediyoruz. Bilimsel çalışmalarınızda bizler sonuna kadar sizleri destekliyoruz. Atamalarınız hayırlı olsun.” dedi.

Programa katılan öğretim üyeleri, böyle bir programı düzenlediğinden dolayı Rektör Prof. Dr. Alim Yıldız’a teşekkür ederek, “Hakkaniyetli ve insan odaklı çalışmalarınızı kutluyoruz.” dediler.

Yıldız, unvanı değişen öğretim üyelerine belgelerini ve hediyelerini verdi.

Büyük Sivas Haber

YORUM ALANI

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Büyük Sivas WhatsApp Grubuna Dahil Ol
Büyük Sivas Telegram Grubuna Dahil Ol