Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

“Amerikan Doları Türkler Verir Ayarı”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
“Amerikan Doları Türkler Verir Ayarı”
11 Kişi Okuyor
07 Aralık 2016 - 12:26

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın döviz bozdurma hakkında çağrısından sonra, Sivas esnafından STK’larına kadar birçok kişi ve kurumlar destek olmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Memur-Sen Konfederasyonu Sağlık-Sen Sivas Şube Başkanı Efe Zileli, kent meydanında üyeleri ile birlikte basın açıklaması yaparak “Amerikan Doları Türkler Verir Ayarı” tarzında bazı sloganlar atmasının ardından döviz bürosuna geçerek dolar ve euro bozdurdular.

Şube Başkanı Efe Zileli yapmış olduğu basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Adem (a.a)’dan bugüne kadar dünya üzerindeki hak ve batıl mücadelesi devam etmekte ve kıyamete kadarda devam edecektir.

Bedir’de Hendek’te Uhut’ta, Malazgirt’te, İstanbul’un fethinde, Sakarya’da, Çanakkale’de, Kıbrıs’ta karşı karıya olduğumuz, hain alçak İslam ve Müslüman düşmanları, Osmanlı imparatorluğunu yıktıktan sonrada boş durmadılar.

Cumhuriyet döneminde de yine baskı ve zülüm ile Müslümanları uyanmaması için ellerinden geleni yaptılar. Neredeyse her 10 yılda bir darbe yaparak bu aziz milleti dizayn etmeye ayar vermeye çalıştılar.

Zaman zaman emperyalist, Siyonist haçlı ordusu silahları ile geldi. Zaman zaman kültür emperyalizmi ile geldi. Zaman zaman da ekonomi ile üzerimize çullandılar.

Daha dün kızlarımız başörtüleri ile okullara alınmıyordu. İmam hatipli öğrenciler askeri okullardan içer giremiyordu. Milletimizin oyu ile seçilen milletvekilimizi başörtülü diye, atın bunu dışarı burası millete başkaldırı yeri değildir nidalarıyla yüce meclisten attılar.”

“IMF’ye Olan Borcumuzdan Dolayı İstediğimizi Yapamaz Halde İdik”

“Ama yılmadık direndik. Güzel vatanımız muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmak için gece ve gündüz çalıştık. Dünya’nın sadece ülkemizden ibaret olmadığını, bizi bekleyen dünyanında başka yerlerinde, bize inanan bizi bekleyen milyonların var olduğunu ülkemize umutla baktıklarını gördük.

Müttefik dediğimiz batılar bunu hazmedemediler. Yıllardır destekledikleri çocuk katili PKK’nın yanında emeğimiz ve ekmeğimizle milletimizi kandırarak büyüyen hain FETÖ terör örgütü ile gezi ile geldiler.

17-25 Aralık ile geldiler ve nihayeti 15 Temmuz gecesi tankları, topları, uçakları ile hain darbe girişimi ile geldiler. Ama milletimizin inancını, imanını vatan bayrak sevgisini bilemediler. İman ettikleri çürümüş köhnemiş batı ile birlikte mağlup oldular yenildiler.

Milletimizi mağlup edemeyen şer güçler şimdi ise döviz kurları üzerinden ülkemizin ekonomisi üstüne oyunlar oynamaya başlamışlardır.

Bizler bu milletin gizli kardinal, CIA ajanı Amerikan uşağı, terörist başı FETÖ ve haçlı zihniyetine teslim olmadık olmayacağız.”

“Yabancı Paralarımızı Bozduruyoruz”

“15 Temmuz’da canımızı vererek kurtardığımız aziz vatanı, bugün başta dolar olmak üzere tüm yabancı paralarımızı bozdurarak bir kez daha Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğumuz ve reisi asla yalnız bırakmayacağımızı yeniden diriliş için bütün gücümüzle çalışacağımızı buradan alemi cihana duyuruyoruz.

Son sözümüzü haydi Türkiye doları boz, oyunu boz diyoruz.”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın Sizce Yeni Dönemde Tekrar Aday Olmalı mı?

  • Evet Aday Olmalı --> 51
  • Hayır Aday Olmamalı --> 186
Gönder
Sonuçlar