SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

Akif Pektaş, Kurban Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

Akif Pektaş, Kurban Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayımladı
Bu haber 16 Ağustos 2018 - 17:12 'de eklendi

Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Akif Pektaş, Kurban Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

Pektaş mesajında, “Görev yapmaktan onur duyduğum Şarkışla’da sizlerle birlikte bir Kurban Bayramı’nı daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyorum. Sizleri en samimi duygularımla selamlarken, bayramın ruhuna uygun biçimde, huzurlu ve güvenli bir ortamda, kardeşlik ve birlik içerisinde geçirmenizi diliyorum.” dedi.

Bayramların toplumsal yaşamda önemli yerleri olduğuna dikkat çeken Pektaş, şunları kaydetti:

“Bayramlarımız, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut sevgi veren birlik ve birliği sağlayan özel günlerdir. Birlik ve dayanışmanın arttığı güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bayramlarda kırgınlıklar unutulur, küskünler barışır, aileler bir araya gelir. Bu denli önemli başlıkları bünyesinde taşıyan bayramlarımızı iyi değerlendirmeli, başta ailemiz olmak üzere toplumun her kesimine yönelik bireysel sorumluluklarımızı hatırlamalı, yaşadığımız dünyaya karşı görevlerimizi yerine getirmeliyiz.

Bu düşüncelerle Kurban Bayramı’nın ülkemize ve ülkemize barış huzur ve güven getirmesini temenni ediyor, siz sevgili hemşirelerinin değerli Kamu görevlilerinin ve basın mensuplarının kurban bayramını en içten duygularla kutluyorum.” (AA)

Büyük Sivas Haber

FACEBOOK HESABINLA YORUM YAP! ("Facebook'ta da paylaş" ı İşaretlemeyi Unutma! Yazılan yorumlardan yazarları sorumludur!)
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER