SON DAKİKA

Büyük Sivas Haber, Haberler, Haberleri, SivasHaber, SıvasHaber, Sıvas, Son Dakika

Sivasspor’da Kupa Maçı Yarın

Sivasspor’da Kupa Maçı Yarın
Bu haber 25 Ekim 2016 - 13:16 'de eklendi

Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur maçında 26 Ekim 2016 Çarşamba günü saat 15.00´te Sivasspor’un Bugsaşspor ile oynayacağı maçın biletleri satışa çıktı.

Kupa maçında taraftarlar Passolig Kart ya da kağıt bilet alarak müsabakayı tribünden takip edebilecek. Ayrıca kombinelerde bu maçta geçerli olacaktır.

Biletler www.passo.com.tr adresinden ve Yeni Sivas 4 Eylül Stadyum önündeki gişelerden satılmaktadır.

Sivasspor – Bugsaşspor maçının bilet fiyatları şöyle:

fiyatlar

 

HAKEMLER BELLİ OLDU

Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçlarını yönetecek hakemler belli oldu. Sivasspor ile Bugsaşspor arasında oynanacak mücadeleyi Caner Ak yönetecek.

Caner Ak’ın yardımcılıklarını ise; Ömer Tevfik Özkoç (1. yardımcı hakem), Murat Temel (2. yardımcı hakem) ve Deniz Kükrek (dördüncü hakem) yapacak.

Maçların programı ve görev alacak hakemler şöyle;

25 EKİM SALI:

12.00 Pendikspor-Gençlerbirliği: Mustafa Öğretmenoğlu

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü: Ferhan Kestanlıoğlu

14.00 Bandırmaspor-Sancaktepe Belediyespor: Oktay Taş

14.00 24 Erzincanspor-Yeni Malatyaspor: Erkan Özdamar

14.00 Kızılcabölükspor-Kocaeli Birlikspor: Ramazan Keleş

16.30 Elazığspor-Ofspor: Ali Şansalan

17.15 Gaziantepspor-Düzyurtspor: Murat Özcan

19.00 Çaykur Rizespor-Fethiyespor: Koray Gençerler

21.00 Galatasaray-Dersimspor: Bülent Birincioğlu

26 EKİM ÇARŞAMBA:

12.00 İnegölspor-Sarıyer: Bahattin Şimşem

13.30 Gümüşhanespor-Konya Anadolu Selçukspor: Mert Güzenge

14.15 Çorum Belediyespor-Trabzonspor: Suat Arslanboğa

14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Şanlıurfaspor: Hakan Ceylan

14.30 Kırklarelispor-Büyükşehir Gaziantepspor: Mustafa Kürşad Filiz

15.00 Samsunspor-Menemen Belediyespor: Tugay Kaan Numanoğlu

15.00 Sivasspor-BUGSAŞ Spor: Caner Ak

15.00 Boluspor-Elaziz Belediyespor: Yiğit Arslan

15.00 Balıkesirspor-Darıca Gençlerbirliği: Burak Şeker

15.00 Afjet Afyonspor-Ümraniyespor: Şeref Taştan

16.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Tuzlaspor: Ali Zağlı

16.30 Akhisar Belediyespor-Nazilli Belediyespor: Onur Karabaş

21.00 Bursaspor-Yomraspor: Volkan Bayarslan

27 EKİM PERŞEMBE:

12.00 Fatih Karagümrük-Göztepe: Abdullah Yılmaz

13.30 Yeni Amasyaspor-Denizlispor: Emre Malok

14.30 Aydınspor 1923-Antalyaspor: Süleyman Abay

18.30 Kasımpaşa-Kahramanmaraşspor: Abdulkadir Bitigen

21.00 Kayserispor-Bucaspor: Çağatay Şahan


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA