Büyük Sivas Haber | Sivas Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

4 Eylül TV Veda Etti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
4 Eylül TV Veda Etti
4.955
28 Ekim 2016 - 12:07

Sivas’ın uydu üzerinden yayın yapan dördüncü televizyonu 4 Eylül TV ekranlara veda ediyor.

2014 yılı itibariyle test yayınlarına başlayan 4 Eylül TV, objektif ve tarafsız yayıncılığı ile Sivas’ta kıyasıya bir yarış başlatmıştı. Gerek haberleri gerekse yapmış olduğu farklı programlarla Sivas’ta farklı bir bakış açısı oluşturan 4 Eylül TV, bugün itibariyle yayın hayatına son veriyor.

Sabah saatlerinde 4Eylül TV’de program yapan sunucu Günebakan Hakan, canlı yayında bir veda konuşması gerçekleştirdi. 4 Eylül TV’nin artık başka bir logo altında, başka bir şehirde yayın hayatına devam edeceğini söyleyen Hakan, şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili izleyenlerimiz 2014 yılı Şubat ayında başlamış olduğumuz serüvenin sonuna gelmiş bulunuyoruz. 4 Eylül TV’de Günebakan Hakan, son kez ekranlarda oluyor. Tabi ki bir yayın hayatımıza başka logolar altında devam edeceğiz. Ekip arkadaşlarımıza, bize bugüne kadar vermiş olduğu desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Güzel bir aileydik. 4 Eylül TV bundan sonra başka bir logo altında yayın hayatına devam edecek ama başka bir şehirde olacak”

Bugüne kadar olan yayın hayatında gerek haberleri ile gerekse programları ile Sivas’a farklı bir bakış açıcı kazandıran 4 Eylül TV ekibine Büyük Sivas ekibi olarak teşekkür eder, meslektaşlarımıza yeni logolar altında yapacağı hizmetlerinde başarılar dileriz.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

buyuksivas.com "Basın Meslek İlkelerine" Uyar. AA ve İHA Abonesidir. Telefon : 0346 221 00 60 WhatsApp : 05558981558