DOLAR 27,3861 % 0.25
EURO 29,0664 % -0.07
STERLIN 33,4657 % 0.04
FRANG 29,9498 % 0.01
ALTIN 1.627,65 % -0,90
BITCOIN 742.658 -0.318

26 Kasım Cumarte Burç Yorumu

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi : Google News
26 Kasım Cumarte Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

Koç: Koç Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde maddi anlamda sizi memnun edecek etkenlerle birlikte kendinize yeni planlar oluşturmaya çalışabilirsiniz. Bu konuda kendi istediğiniz işleri gerçekleştirmek adına oldukça hevesli olsanız da gücünüzün yalnız başınıza çalışmaya yetmeyeceğini fark edebilirsiniz sevgili Koç Burçları. Bu noktada sizinle birlikte çalışmak isteyen kişiler arasında bir değerlendirme yapmanız gerekecektir.Aynı zamanda siz de iyi olduğunuz bir konuda değer verdiğiniz birilerine yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili sizi kaygılandıran durumların yeniden ortaya çıkmasıyla birlikte oldukça huzursuz bir ruh hali içerisine girebilirsiniz. Toplumsal hayatta çevrenizdeki insanları etkileme konusunda başarılı olacağınız bir gün geçireceksiniz sevgili Koç Burçları. Olayların görünen sebeplerinin dışındaki ayrıntılara da dikkat etmeye ve onları anlamaya çalışmalısınız.

Boğa: Boğa Burçları, bu Cumartesi gününde hafta sonunuzu doyasıya yaşamak istersiniz. Elbette ki hayatınızda sizi yoran ve meşgul eden birçok mesele vardır. Bunların hepsini bir kenara itip elinizden geldiğince yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Sorunlarınızdan uzaklaşırken sevdiklerinize elbette ki yaklaşmaya başlarsınız sevgili Boğa Burçları. Eğer ki başarmaya çalıştığınız bir şey varsa bunu tek başınıza yapmak zorunda olduğunuzu düşünmezsiniz. Birliğin size ne kadar kuvvet verdiğinin farkında olarak hareket etmeye çalışırsınız. Bugün sevdiklerinizle bir arada olmak hem size iyi gelecektir hem de siz onların hayatlarında bir renk olduğunuzu hissedebilirsiniz.

İkizler: İkizler Burçları, bu Cumartesi gününde aşk yaşantınızdaki gidişatla ilgili her iki tarafın da yaşamını olumsuz yönde etkileyen durumları çözüme kavuşturmayı önemseyeceksiniz. Birlikte bir gelecek planladığınız halde her iki tarafın da bu doğrultuda yeteri kadar emek harcamıyor olması ilişkinizin kötü bir sona doğru ilerlemesine neden olabilir. Bunun farkında olsanız da sorununuzu çözecek olan şeyin ne olduğundan emin olmadığınız için hata yapmaya devam ediyor olabilirsiniz.

Yengeç: Yengeç Burçları, bu Cumartesi gününde aşk yaşantınızdaki gidişatı olumlu bir yönde etkileyebilmek için elinizden geleni yapmaya çalışırsınız. Sevdiğiniz kişinin zor bir dönemden geçtiğini düşünüyorsanız ona karşı elinizden geldiğince anlayışlı davranırsınız. Hayatınızda maddi anlamda büyük bir rahatlık içerisinde olmayabilirsiniz sevgili Yengeç Burçları. Ancak bu durum sizin için önemli değildir.

Aslan: Aslan Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde yalnız kalma dürtünüz oldukça yüksektir. Hedefleriniz ve elde ettiklerinizle ilgili kendinizi çok iyi hissetmiyor olabilirsiniz. Bu nedenle de içinde bulunduğunuz durumla ilgili ciddi bir şekilde çalışabilmek için yalnız kalarak konsantre olmanız gerektiğini düşünürsünüz sevgili Aslan Burçları. Bunun yanı sıra iş yaşamınızdaki çalışma ortamınızdan çok memnun olmadığınızı hissetmenize neden olan bazı sorunlar ortaya çıkmış olabilir.

Başak: Başak Burçları, bu Cumartesi gününde romantik ilişkiler konusunda hem kendinizi hem de birlikte olduğunuz kişiyi mercek altına alabilirsiniz. Dilediğinizce mutlu olamadığınızı düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Bunu engelleyen etkenin ne olduğunu anlamaya çalışırsınız. Kendinizle ilgili bazı eleştirilerinizin olmasının yanı sıra birlikte olduğunuz kişiyi de eleştirirsiniz. Ancak bunu yaparken dikkatli davranmaya çalışmalı ve kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz.

Terazi: Terazi Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde toplum içerisinde beklentilerinizin karşılanması konusundaki hayal kırıklıklarınızı göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz. Hayata dair beklentileriniz diğer insanların sizinle olan ilişkileriyle bağlantılı bir şekilde gerçekleşiyor olabilir. Her ne kadar yalnız kalmak ve işlerinizi bu şekilde idare etmek isteseniz de yaşam koşulları ve hayatın gerçekleri bunu imkânsız kılacaktır.

Akrep: Akrep Burçları, bu Cumartesi gününde aşk yaşantınızdaki gerilimlerin bir son bulması için yapabileceklerinizi gözden geçirir ve sevdiğiniz kişiyle bu planlarınızı paylaşırsınız. Hayatınızı genel olarak ele aldığınızda hayallerinizin peşinden gitmenizi engellemiş olan etkenlerin yeniden farkına varmaya başlayabilirsiniz. Bu konuda sizi üzmüş olan ne varsa onlara mücadele etmenizin vaktinin geldiğini düşünürsünüz.

Yay: Yay Burçları, bu Cumartesi gününde iş yaşantınızdan uzakta kalmak ve dinlenmek istersiniz. Ancak günün ilk saatlerinde gelecek günlerinizde rahat edebilmeniz adına bazı önemli çalışmalar yapmanız gerekebilir. Özellikle yalnız başınıza yapmak istediğiniz çalışmalarınızla ilgili ilk adımlarınızı atmaya başlayabilirsiniz. Hayatınızla ilgili genel olarak bir yenilenme ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Bu durum sizi hem heyecanlandıracak hem de geleceğe yönelik çalışmalarınızın hız kazanmasını sağlayacaktır.

Oğlak: Oğlak Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde hayata dair büyük bir enerjiyle dolu olduğunuzu hissedebilirsiniz. Hedeflerinize yönelik çalışmalarınızda kendiniz için önemli gördüğünüz bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla ilişkileriniz ne kadar iyi olsa da hiç kimsenin sizin planlarınıza dâhil olmasını istemezsiniz. Zira yapacaklarınızın tam istediğiniz gibi olmasının bu titizliğinize bağlı olduğunu düşünürsünüz.

Kova: Kova Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde hayat koşullarının sizi zorladığını hissetmeye başlayabilirsiniz. Sizin hayatta değer verdiğiniz şeyler diğer insanlarınkinden çok farklı olabilir. Ancak içinde bulunduğunuz ortamlarda kendi değerlerinizi sürdürmekte güçlük çekebilirsiniz. Düşüncelerinizi sürekli olarak açıklamak zorunda kalmak ve aslında onların algıladığı türden biri olmadığınızı kanıtlamaya çalışmak bir noktadan sonra size yorucu gelmeye başlayacaktır.

Balık: Balık Burçları, içerisinde bulunduğumuz bu Cumartesi gününde hayata ve kendinize dair getirdiğiniz eleştirilerle meşgul olabilirsiniz. Hoşunuza gitmeyen şartlar altında yaşarken istemediğiniz türde bir insan olmaya başladığınızı düşünebilirsiniz. Bunu değiştirebilmek için elinizden geldiğince çaba göstermeye başlasanız da tam olarak ne yapmanız gerektiğini kestiremeyebilirsiniz. Öncelikle her şeyin istediğiniz gibi olması daha çok içinde bulunduğunuz maddi şartlara bağlıdır. Maddi şartlarınızın değişmesi için de çabalarınızı her zamankinden çok daha yüksek bir seviyeye çıkarmanız gerekecektir.

 


YORUM YAP