DOLAR 32,5038 % 0.08
EURO 34,7826 % -0.12
STERLIN 40,2943 % -1.04
FRANG 35,7169 % 0.28
ALTIN 2.499,53 % 0,61
BITCOIN 2.100.964 -1.19

25 Kasım Burç Yorumları

Yayınlanma Tarihi : Google News
25 Kasım Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları

Koç: Sizi kontrol etmeye ya da yönetmeye çalışan kişiler olabilir. Sakin kalmaya çalışın ve sonradan pişman olacağınız kararlar vermeyin. Kariyer konusunda yükselişe geçtiğiniz bir dönem olabilir. Sorunlar tek tek çözülüyor. Borç alacak, kredi, vergi gibi maddi başlıklarda da olumlu haberler var.

Boğa: Enerjiniz yüksek ve işlere tam konstantre olabilirsiniz. Ertelenen ya da yarım bırakılan işleri bir çırpıda tamamlayabilirsiniz. Ancak ufak tefek ayrıntıları da es geçmeyin. Öte yandan daha ön planda olmalı ve sadece duyduklarınıza göre hareket etmemelisiniz.

İkizler: Başkalarının söylemleri sizi olumsuz etkilemesin. İpleri elinize almanın zamanıdır. Fakat oklar size çevrilebilir. Sert eleştirilere ya da şikayetlere maruz kalabilirsiniz. Artan sorumluluklar sizi baskılayabilir.

Yengeç: Sosyal yaşamınız renkleniyor, iletişim trafiğiniz artıyor. Şık randevular davetler, ya da farklı teklifler alabilirsiniz. Dedikodulara dikkat edin ve kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın Sevgili Yengeç’ler.

Aslan: Yakınlarınıza destek olmak istiyorsunuz, ancak fazla eli açık davranmanız sizi maddi açıdan zorlayabilir. Üst düzey kişilerle ilişkiler güçleniyor. Bu iletişim ağı size ileride önemli avantajlar sağlayabilir. Alanında uzman, tecrübeli kişilerin fikirlerini mutlaka değerlendirmelisiniz.

Başak: Özel durumlarda ya da hassas diyaloglarda kendinizi zayıf ve etkisiz hissedebilirsiniz. Ancak maddi açıdan rahatlatıcı bir süreçtesiniz. Ödeme güçlükleri sona eriyor. Önümüzdeki on gün sizin yenilenme süreciniz olabilir. Fakat olası gerginliklerden uzak durmaya çalışın.

Terazi: Hassas olmamalı ve olaylara mantık çerçevesinde yaklaşmalısınız. Maddi olarak sıkıntıları geride bırakacağınız bir süreç. Yakın zamanda sürpriz gelişmeler, davetler alabilirsiniz. Sağlığınız eski formuna kavuşuyor Sevgili Terazi’ler.

Akrep: Yeni deneyimler kazanmak iyidir Sevgili Akrep’ler. Yeniliklere kendinizi açın. Bütçenizi aşan alışverişlere son vermelisiniz. Şu aralar işbirliği yaptığınız kişilerle uzlaşmakta zorlanabilirsiniz. Bunun haricinde pek çok şey sizin için olumlu seyrediyor.

Yay: Aklınızdakileri ve kalbinizdekileri aktarmaktan çekinmeyin. Faydasını göreceksiniz. İş seyahatleriniz artabilir, ancak bu seyahatler kişisel gelişiminize çok şey katacak. Özellikle kariyerinizi destekleyen enerjiler söz konusu. Yaratıcı fikirler üretmek için uygun günlerdesiniz. Öte yandan bu aralar aşk hayatı da olumlu bir tablo çiziyor.

Oğlak: Yakınlarınızın önerilerini dikkate almayı ve kendinize pay çıkarmalısınız. Yaşananlardan ders almanız ya da olumlu taraflarını görmeniz herkes tarafından takdir görebilir.

Kova: Ek kazançlar ya da bütçenizi iyileştirecek bazı çözümler bulabilirsiniz. Önümüzdeki 10 gün sosyal ilişkiler açısından pozitif bir süreç olabilir. Yeni dostluklar ya da arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Öte yandan hareketli bir aşk yaşamı da söz konusu olabilir.

Balık: Hassas sorunları fazla dallanıp budaklanmadan çözmelisiniz. Sürprizler ve destekler size iyi geliyor. Adaletli davranmaya çalışın. Sonradan pişmanlık yaşamamak için şimdiden kontrolü elinize almanızda yarar var. Önümüzdeki 1 hafta sizin için aydınlatıcı olabilir. Olumlu gelişmelere hazırlıklı olun.


YORUM YAP